كمپین تور مجازی ۱۰۰ اثر از هنرمندان تجسمی

كمپین تور مجازی ۱۰۰ اثر از هنرمندان تجسمی

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به مناسبت رونمایی از زیرساخت گالری های آنلاین و شروع فعالیت وبسایت فروش آثار هنرهای تجسمی، فراخوان دریافت آثار تجسمی و کمپین تور مجازی ۱۰۰ اثر برگزیده از هنرمندان عرصه تجسمی اعلام گردید.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، واحد تجسمی حوزه هنری به مناسبت رونمایی از زیرساخت گالری های آنلاین خود و همینطور شروع فعالیت وبسایت فروش آنلاین آثار تجسمی، از تمامی هنرمندان این عرصه دعوت به عمل می آورد تا نسبت به ارسال تصویر آثار خود در بخش های نقاشی، خوش نویسی، نقاشی خط، کارتون، نگارگری، کاریکاتور، مجسمه سازی، چاپ دستی و طراحی به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.
۵۰ اثر از آثار منتخب ارسالی به مدت ۱۰ روز در گالری های حوزه هنری به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد. علاوه بر آن، تور مجازی برای ۱۰۰ اثر برگزیده برپا خواهد شد. همینطور حوزه هنری مسئولیت فروش آنلاین آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره را هم بر عهده خواهد داشت.
آثار توسط هنرمندان واحد تجسمی حوزه هنری ارزیابی و انتخاب می شود.
مقررات ارسال اثر
برای ارسال آثار در مرحله اول، ابتدا باید تصویر اثر باکیفیت ۳۰۰ دی پی آی و با فرمت JPEG – JPG و حداکثر حجم ۲۰ مگابایت در سامانه بارگذاری شود و درصورتی که آثار در مرحله اول انتخاب شوند، اصل اثر به دبیرخانه ارسال می شود. جهت ثبت نام، تکمیل فرم شرکت و دریافت کد رهگیری به سایت artfest.ir رجوع کنید.
تقویم جشنواره
ثبت آثار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
اعلام نتایج آثار: پس از داوری آثار ارسالی متعاقباً اعلام خواهد شد.
افتتاح نمایشگاه و معرفی آثار برگزیده متعاقباً اعلام خواهد شد.

1400/04/17
13:04:40
5.0 / 5
572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو