توسط صندوق اعتباری هنر؛

نحوه محاسبه حق بیمه پرداختی هنرمندان

نحوه محاسبه حق بیمه پرداختی هنرمندان

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو صندوق اعتباری هنر با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی را در ارتباط با نحوه پرداخت حق بیمه و سرانه درمان تأمین اجتماعی فصل بهار ارائه نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، صندوق اعتباری هنر با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی را در ارتباط با نحوه محاسبه و پرداخت حق بیمه و سرانه درمان تأمین اجتماعی فصل بهار عرضه کرد.
در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر آمده است:
«علیرغم تنگنای مالی و بودجه ای، سعی کردیم در این مرحله با واریز ۱۱۵ میلیاردریال به حساب ۳۹ هزار و ۳۶۱ نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر، به قولی که داده ایم عمل نماییم.
در پاسخ به پرسش بیمه شدگان اعلام می شود: مبنای محاسبه حق بیمه پرداختی از جانب صندوق تابع نوع نرخ بیمه (۱۸، ۱۴و ۱۲ درصد) و اطلاعیه اخیر سازمان تأمین اجتماعی در خصوص حذف ضریب ۲۰ درصد از فرمول محاسبه حق بیمه بوده که به حساب بیمه شدگان محترم پرداخت شده است. بدیهی است اضافه پرداختی اعضا به سازمان تأمین اجتماعی برپایه برنامه ریزی این سازمان به حساب بستانکاری پرداخت کنندگان منظور خواهد شد.»
بنابر اطلاعیه اخیر سازمان تأمین اجتماعی، نرخ سرانه درمان در سال ۱۴۰۰ معادل۷۱۶ هزار ریال به ازای هر نفر در ماه تعیین شده است که برابر با فهرست دریافتی از سازمان به حساب بیمه شدگان بابت فروردین توسط صندوق واریز شد.

1400/04/18
14:26:03
5.0 / 5
540
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو