باصدور یك اطلاعیه جدید؛

برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی وانتخابات خانه موسیقی به تعویق افتاد

برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی وانتخابات خانه موسیقی به تعویق افتاد

روابط عمومی خانه موسیقی روز پنجشنبه هفدهم تیرماه با انتشار یک اطلاعیه جدید از به تعویق افتادن باردیگر برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی و انتخابات این مجموعه صنفی اطلاع داد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، خانه موسیقی در اطلاعیه ای اعلام نمود: به دنبال محدودیت های بوجود آمده به علت شیوع موج جدید کرونا در تهران و دیگر شهرها نوبت دوم مجامع عمومی و انتخابات کانون های ده گانه که قرار بود در هفته آینده (نیمه دوم تیرماه) برگزار گردد به تعویق افتاد و بلافاصله بعد از عادی شدن شرایط، تاریخ جدید انتخابات خانه موسیقی اعلام می شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است:
مقدمات لازم برای برگزاری مجامع عمومی کانون های ده گانه خانه موسیقی طبق جدول اعلام شده از ۵ تیرماه فراهم شده بود اما هیچکدام از کانون ها در نوبت اول به حد نصاب لازم نرسید و در نوبت دوم انتخابات کانون ها برگزار می گردند.
طبق ماده ۳ آیین نامه انتخاباتِ مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، «مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف بعلاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضا رسمیت پیدا می کند. درصورتیکه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، هیأت مدیره در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از ۱۵ الی ۳۰ روز بعد تعیین می نمایند.»
اعضای خانه موسیقی می توانند با مطالعه دقیق آیین نامه انتخابات و همینطور جدول تاریخ برگزاری انتخابات کانون های ده گانه و هم جدول در ارتباط با مهلت اعلام کاندیداتوری در خانه موسیقی در انتخابات این دوره شرکت کنند.
لازم به توضیح است، بمحض عادی شدن شرایط و دریافت مجوز برای برگزاری مجامع، تاریخ برگزاری انتخابات خانه موسیقی اعلام می گردد و این انتخابات در فضای باز (تالار وحدت و خانه موسیقی) و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.


منبع:

1400/04/20
13:58:13
5.0 / 5
583
تگهای خبر: موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو