كدام گالری ها در تعطیلات باز هستند؟

كدام گالری ها در تعطیلات باز هستند؟

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو در شرایطی که برنامه گالری ها برای میزبانی از نمایشگاه های هنری در ایام پایانی هفته جاری از پیش اعلام شده بود، با تعطیلی ناگهانی چندروزه در تهران که به دلیل موج جدید انتشار کرونا اعمال شد، برخی گالری ها برنامه های خویش را به تعویق انداختند و یا لغو کردند.


خبرنگار ایسنا برای اطلاع از آخرین وضعیت برگزاری نمایشگاه ها در ایام تعطیل پیش رو، با بعضی از گالری ها تماس گرفت و این پرسش را بیان کرد که آیا امکان بازدید از نمایشگاه ها، با تاکید بر اطلاعاتی که پیش از این اعلام شده است، وجود دارد.
آنچه در ادامه می خوانید حاصل این تماس هاست و در جریان این گزارش نگاهی خواهیم داشت به نمایشگاه هایی که در آخر این هفته امکان بازدید از آنها وجود دارد.
نمایشگاه «دوست عزیز حواست کجاست؟»
نمایشگاه انفرادی نقاشی «دوست عزیز حواست کجاست؟» از یاسمین صالحی تا جمعه ۱۵ مرداد در گالری سو (طبقه دوم) برپا خواهد بود. علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ همه روزه بجز شنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ رجوع کنند.
شماره های تماس گالری: ۸۸۹۴۶۴۵۱ و ۸۸۸۰۹۸۰۸


«کاملا شخصی برای عموم»
همینطور نمایشگاه انفرادی «کاملاً شخصی برای عموم» از سارا رنجکشان جمعه ۲۵ تیر در گالری سو افتتاح می گردد و تا جمعه ۱۵ مرداد ادامه دارد.


«در برابر فراموشی»
نمایشگاه انفرادی نقاشی «در برابر فراموشی» از نگار اورنگ تا سه شنبه پنجم مرداد در گالری «اُ» برپا خواهد بود. این گالری در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ قرار دارد و از ساعت ۱۲ تا ۲۰ فعالیت می کند و روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل می باشد.
شماره تماس: ۸۸۳۲۴۸۲۸


«برای همه آنها که نیستند»
«برای همه آنها که نیستند» عنوان نمایشگاه انفرادی نقاشی از شیوا بابایی است که تا سه شنبه، پنجم مرداد در گالری «اُ» (طبقه دوم) برپا خواهد بود.«ویدیو به تفصیل»
همینطور امکان بازدید از نمایشگاه گروهی «ویدیو به تفصیل» که در «کارخانه آرگو» (بنیاد پژمان کارخانه آرگو) تا ۲۲ مرداد برپاست، با تعیین وقت قبلی فراهم است. این گالری در خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ قرار دارد و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ فعال است. همینطور روزهای تعطیل آن شنبه است.
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۳۴۰۶۹۸


«خطوط خود ساخته»
نمایشگاه گروهی «خطوط خود ساخته» تا ۱۱ مردادماه در گالری «پروژه های آران» واقع در خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک پنج از ساعت ۱۳ تا ۱۸ دایر است. این گالری روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل می باشد.
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۰۷۹۷۵


«۱۴ منظره و یک ویدیوآرت»
نمایشگاه انفرادی «۱۴ منظره و یک ویدیوآرت» تا ۵ مرداد در گالری ثالث از ساعت ۱۱ تا ۲۱ برپاست. این گالری روزهای تعطیل ندارد. گالری ثالث در کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره۱۴۸ واقع شده است.
شماره تماس: ۸۸۳۲۵۳۷۶

1400/05/02
12:04:54
5.0 / 5
554
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو