با معرفی برخی از هیات داوران؛

برادران پورناظری مسابقه استعدادیابی برگزار می كنند

برادران پورناظری مسابقه استعدادیابی برگزار می كنند

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو تهمورس پورناظری و سهراب پورناظری پروژه جایزه موسیقی جم را بعد از گذشت سه ماه از پیش تولید آن کلید زدند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی پروژه، پروژه «جایزه موسیقی جم» کاری از تهمورس پورناظری و تهیه کنندگی سهراب پورناظری بعد از گذشت ۳ ماه از پیش تولید آن در سکوت خبری از امروز کلید خورد.
طبق اعلام روابط عمومی برنامه «جایزه موسیقی جم» بیشتر از یک سال است که پروژه تحقیقات آن در حال انجام می باشد و تا به امروز شهرداد روحانی، تهمورس پورناظری، علیرضا قربانی به این پروژه پیوسته اند و طی روزهای آینده اسامی دیگر داوران و اساتید این پروژه اعلام خواهد شد.
این پروژه مقرر است میزبان استعدادهای خوانندگی و نوازندگی در همه حوزه ها و سبک ها باشد که داوری و پرورش استعدادها توسط خبره ترین اساتید موسیقی ایران صورت خواهد گرفت.
فراخوان ثبت نام استعدادهای برنامه «جایزه بزرگ جم» از ۷ مرداد آغاز و نحوه ارسال آثار متقاضیان طی روزهای آینده از راه صفحه رسمی، سایت و رسانه های معتبر اطلاع رسانی خواهد شد.
در توضیحات تکمیلی تر این پروژه آمده است:
برنامه استعدادیابی جایزه موسیقی جم کاری از تهمورس پورناظری با تهیه کنندگی سهراب پورناظری، از هفتم مرداد سالجاری با فراخوان رسمی ارسال ویدیو شروع به کار خواهد نمود.
چهره جهانی موسیقی شهرداد روحانی رهبر ارکستر و آهنگساز و علیرضا قربانی خواننده سرشناس موسیقی ایرانی و برادران پورناظری و تنی چند از هنرمندان برجسته در سبک های متعدد که اسامی آنان طی روزهای آینده منتشر خواهد شد، هنرمندان جوان را در این پروژه همراهی و راهنمایی خواهند کرد.
حسن معجونی کارگردان هنری و مصطفی شریفی تهیه کننده اجرایی در کنار گروه تولید این پروژه را همراهی می کنند.
این برنامه با حمایت یک مجموعه از حوزه هتلداری و آکادمی موسیقی پورناظری تولید می شود در چند مرحله بر روی صحنه اجرا خواهد رفت.
این پروژه مقرر است میزبان استعدادهای خوانندگی و نوازندگی در رشته های موسیقی ایرانی، موسیقی پاپ و موسیقی کلاسیک بدون هیچ محدودیت جنسیتی سنی و زبانی باشد.
دریافت تصاویر ارسالی شرکت کنندگان از تاریخ هفتم مرداد تا هفتم شهریور در صفحات مجازی این رویداد صورت خواهد پذیرفت.


منبع:

1400/05/03
23:03:02
5.0 / 5
569
تگهای خبر: آهنگ , پاپ , خواننده , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو