در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو تشریح شد؛

جزئیات تازه از جشنواره تک نوازان دف

جزئیات تازه از جشنواره تک نوازان دف

دبیر هشتمین جشنواره سراسری تک نوازان دف ضمن اشاره به پیک جدید شیوع بیماری کووید از به تعویق افتادن بخش رقابتی این رویداد اطلاع داد.مهدی غلامی نوازنده و دبیر هشتمین جشنواره سراسری تک نوازان دف در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به نحوه برگزاری بخش رقابتی این رویداد بیان نمود: با عنایت به پیک جدید شیوع بیماری کووید ۱۹ و شرایط خطرناکی که در اکثر شهرهای کشور حاکم است تصمیم گرفتیم تا با هدف حفظ سلامتی هنرمندان شرکت کننده، اعضای محترم هیات انتخاب و داوران و البته همراهی با کادر درمان که طی هفته های اخیر به شدت درگیر رسیدگی به بیماران هستند، تاریخ برگزاری بخش رقابتی جشنواره را به زمان دیگری موکول نماییم.
وی افزود: با مساعدت مدیریت فرهنگسرای بهمن، همراهی ستاد برگزاری جشنواره و برنامه ریزی های صورت گرفته، مرحله رقابتی و اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری تک نوازان دف به پس از ایام سوگواری ماه های محرم و صفر و در هفته وحدت موکول خواهد شد. این در شرایطی است که ما تا روز بیست و پنجم مرداد ماه آثار را بررسی و روزهای بیست و ششم و بیست و هفتم مرداد هم اسامی هنرمندان و آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره را معرفی خواهیم کرد.
دبیر هشتمین جشنواره سراسری تک نوازان دف در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: تابحال بالغ بر ۵۰۰ اثر از هنرمندان ایران و هشت کشور دیگر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که امیدوارم پس از آخر ایام محرم و صفر که جشنواره را برگزار می نماییم این فرصت را داشته باشیم که شرایط حضور هنرمندان خارجی در جشنواره را هم محیا نماییم که این بطور حتم بستگی به شرایط کرونا و امکانات دارد که اساسا می تواند در گسترده تر شدن برگزاری یک رویداد مهم موسیقایی کمک نماید.
غلامی در انتها گفتگو ضمن قدردانی از پرسنل فرهنگسرای بهمن برای هرچه بهتر برگزار کردن جشنواره سراسری تک نوازان دف تصریح کرد هرگونه تغییر و تصمیم گیری تازه در نحوه برگزاری جشنواره از راه خبرگزاری ها و رسانه های رسمی کشور به اطلاع علاقه مندان و هنردوستان می رسد.
فرید یداللهی، رضا دربندی، نبیل یوسف شریداوی، زانیار حسامی، مهدی غلامی اعضای هیات داوران، حسن آزاده فر، بهروز قهاری، نیما حدادی اعضای هیات انتخاب و آیدا امیری مقدم دبیر مسئول دبیرخانه اعضای ستاد اجرایی هشتمین جشنواره سراسری تک نوازان دف را می سازند.


منبع:

1400/05/13
11:50:45
5.0 / 5
528
تگهای خبر: جشنواره , ساز , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو