بنکسی نقاشی های شهرهای ساحلی را تایید نمود

بنکسی نقاشی های شهرهای ساحلی را تایید نمود

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو «بنکسی» اصالت آثار هنری که چندی قبل در شهرهای ساحلی بریتانیا ظاهر شده اند را تایید نمود.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز جمعه، «بنکسی» هنرمند خیابانی مشهور، خویش را بعنوان خالق نقاشی های دیواری معرفی نمود که به تازگی در چند شهر ساحلی بریتانیا ظاهر شدند.
این هنرمند همچون گذشته با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام شخصی خود اصالت این نقاشی ها را تایید نمود.


یکی از این آثار هنری که بر روی دیواری در نزدیکی یکی از سواحل بریتانیا نقش بسته، موشی را درحالی که روی صندلی و زیر سایبان لم داده و نوشیدنی در دست دارد، تصویر کرده است.


یک گرافیتی بر روی دیوار «لوئستافت» سه کودک را که گویی بر روی یک قایق فلزی ایستاده اند نقش بسته است. بر بالای این تصاویر جمله «همه ما در یک قایق هستیم» هم نوشته شده است. البته مدتی بعد بخش فلزی این اثر هنری به علت این که مانع عبور آبگذر شده بود از این اثر جدا شد.
اثر دیگری بخشی از یک جرثقیل در دیوار پشت یک نیمکت را بگونه ای به تصویر کشیده است که به نظر می آید می خواهد افرادی که در صندلی نشسته اند را بلند کند.
در نقطه ای دیگر تصویر یک مرغ دریایی عظیم درحالی که می خواهد سیب زمینی های سرخ کرده بزرگی را از سطل زباله بردارد بر روی دیوار نقش بسته است.
همینطور در «گریت یارموث» تصویری از چند نفر بر روی سایبان یک ایستگاه اتوبوس نقش بسته است.
منبع:

1400/05/24
13:33:17
5.0 / 5
607
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو