صالحی در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارشاد:

برنامه های وزیر پیشنهادی ارشاد راهبردی نیست

برنامه های وزیر پیشنهادی ارشاد راهبردی نیست

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برنامه های وزیر پیشنهادی ارشاد کلی و فاقد راهبرد و شامل تناقض گویی های عمده است.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه (دو شهریور) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رأی اعتماد به وزرای کابینه سیزدهم، مسلم صالحی نماینده اقلید در مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار داشت: برنامه های اسماعیلی کلی و فاقد راهبرد و شامل تناقض گویی های عمده است.
وی خطاب به اسماعیلی گفت: آیا به مهندسی فرهنگی اعتقاد دارید یا فکر می کنید فرهنگ امری خودجوش و درونی است؟ برنامه هایتان برای هم افزایی دستگاه های فرهنگی چیست؟
نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای امرار معاش، بیمه و بازنشستگی هنرمندان چه برنامه هایی دارید؟
صالحی تاکید کرد: مقرر است برنامه های خودرا توسط نیروهای وزارتخانه اجرا کنید، این در حالیست که در بعضی از شهرستان ها، اداره ارشاد دو نیرو دارد چگونه می توانید برنامه های عریض و طویل خودرا با این کمبود نیروی انسانی جبران کنید؟
وی اشاره کرد: اسماعیلی هیچ تأکیدی بر مطالعات و تحقیقات فرهنگی نکرده است تا از این تحقیقات برای بهبود وضعیت استفاده نماید. اساس خانواده توسط برنامه های شبکه های خارجی مورد تهاجم قرار گرفته است می خواهید چه اقدامی انجام دهید.


منبع:

1400/06/02
22:09:45
5.0 / 5
586
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو