امید به برگزاری حضوری یک جشنواره در صورت انجام واکسیناسیون سراسری

امید به برگزاری حضوری یک جشنواره در صورت انجام واکسیناسیون سراسری

فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد، منتشر گردید و ثبت نام این دوره تا 30 دی ماه سال جاری ادامه دارد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد منتشر گردید و متقاضیان تا ۳۰ دی ماه سال جاری فرصت دارند با مطالعه بخشنامه آثار خودرا به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مهدی مساح بیدگلی _ دبیر اجرائی جشنواره _ با بیان این خبر اظهار داشت: بعد از بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در بهمن ماه ۱۴۰۰ در نظر داریم اجرای صحنه ای پذیرفته شدگان نهایی در حضور هیات داوران را اسفند ماه امسال برگزار نماییم.

او افزود: این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی ـ اجرای گروهی ـ آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی ـ اجرای گروهی ـ آواز) در رده های سنی الف (۷ تا ۱۴ سال)، ب (۱۵ تا ۲۲ سال)، ج (۲۳ تا ۳۰ سال) برگزار می گردد.

وی ادامه داد: متقاضیان با مطالعه بخشنامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره تا سی دی ماه سال جاری اقدام نمایند.

بیدگلی در آخر اظهار داشت: سومین دوره جشنواره امیرجاهد باتوجه به شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به دو صورت آنلاین (ویژه پذیرفته شدگان شهرستانی) و حضوری (ویژه پذیرفته شدگان تهرانی) در تیر ماه سال جاری انجام شد اما امیدواریم باتوجه به واکسیناسیون سراسری کرونا، دوره چهارم جشنواره همچون دوره های اول و دوم بصورت حضوری اجرا شود.

این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد برگزار می گردد.


1400/06/16
11:06:01
5.0 / 5
570
تگهای خبر: آواز , جشنواره , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو