با صدور احكامی توسط اسماعیلی انجام شد؛

انتصابات جدید در وزارت ارشاد

انتصابات جدید در وزارت ارشاد

سایت رسمی سیامک یزدانجو: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی، دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر را منصوب نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در احکامی محمود شالویی را بعنوان «مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی»، مهدی محمدی را به سمت «مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی» و سیدمجید پوراحمدی را به سمت مدیرعاملی صندوق اعتباری هنر منصوب نمود.
در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمود شالویی آمده است:
«با عنایت به توانمندی متعهدانه و مدیریت مسئولانه ای که دارید و جناب عالی را که فردی انقلابی، دلسوز، ساعی و صدیق می دانم با حفظ مسئولیت دبیری شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی به سمت "مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی" منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با مشی خردمندانه و سعه صدری که از آن برخودارید، با تعامل مناسب با حوزه های درون دستگاهی و برون سازمانی و ماموریت های ذیل، اعتلای جایگاه حوزه وزارتی فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد اهتمام و توجه قرار گیرد.
۱. تنظیم و هماهنگی و برقراری نظام ارتباطی تمامی مراجع و مراکز ذیربط داخل و خارج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حوزه وزارتی
۲. پیگیری تمامی ابلاغیه ها و مصوبات شوراهایی که ریاست آنها با وزیر است
۳. برنامه ریزی و تنظیم برنامه های ثابت، دیدارها، سفرها و بازدیدهای مرتبط
۴. انجام امور مربوط به دبیری یا تنظیم صورت جلسات برخی جلسات یا شوراها بنا بر ابلاغ
۵. پیش بینی مسیر ارتباطی کارکنان، ذیربطان و مراجعان متقاضی ارتباط یا انتقال مطالب به این اینجانب
۶. ایجاد بستر و فضای مناسب در جهت تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر
۷. اتخاذ تمهیدات لازم بمنظور هماهنگی بهینه و موثر در تعاملات بین معاونت ها، سازمان های تابعه و ادارات کل ستادی و استانی با یکدیگر
بدیهی است معاونین، مدیران، مسئولان و عموم همکاران گرامی در امتداد ایفای وظایف محوله هرگونه همکاری لازم را خواهند داشت. مزید توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»
از جمله سوابق فرهنگی محمود شالویی می توان به مدیر موزه هنرهای معاصر تهران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در بلگراد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل آموزش و توسعه کارهای هنری وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، رییس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی اشاره نمود.
همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم جداگانه ای مهدی محمدی را بعنوان «مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی» منصوب نمود.
در متن این حکم آمده است:
«نظر بمراتب شایستگی و تجارب باارزش جناب عالی به استناد مفاد بنده۱ماده ۱۱ و نیز بند۳ ماده ۱۱ و ۱۲ فصل چهارم ضوابط و مقررات تاسیس مراکز، موسسات، کانون ها و انجمن های فرهنگی و نظارت بر فعالیت آنها مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی به سبب این حکم جناب عالی بعنوان «مشاور وزیر، دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی» منصوب می شوید.
امید می رود با رعایت اصول سیاست های فرهنگی کشور در جهت تحقق اهداف و اجرای وظایف قانونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»
یادآور می شود مهدی محمدی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قبل از این با حفظ سمت مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی، مدیرکلی حوزه وزارتی را برعهده داشت.
همچنین در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به سیدمجید پوراحمدی آمده است:
«نظر به سوابق و تجارب باارزش در عرصه های اجرائی و فرهنگی و روحیه انقلابی جناب عالی و با توجه به مصوبه هیات امنای صندوق اعتباری هنر، به سبب این حکم بعنوان «مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری اعضای هیات مدیره، صاحب نظران عرصه های فرهنگ، هنر، رسانه و اقتصاد، در تحقق ماموریت های صندوق خصوصاً رونق بخشیدن به اقتصاد فرهنگ و هنر، گسترش خلاقیت های فرهنگی و هنری، تامین نیازهای معیشتی و رفاهی اصحاب فرهنگ و هنر و نیل به اهداف دولت مردمی، زیر سایه امام عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) موفق و موید باشید.»
از جمله سوابق علمی و فرهنگی سیدمجید پوراحمدی می توان به مشاور معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، مدیر بازرسی و امور مدیران هلدینگ عمران و ساختمان بانک مهر اقتصاد، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه گردشگری ایران، فرماندار شهرستان خوانسار، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری اصفهان، مشاور معاون استاندار اصفهان، رییس هیئت امناء دانشگاه آزاد خوانسار، دبیر کمیته دانشگاهیان استان اصفهان، دبیر شورای هماهنگی حوزه های علمیه، گروه های علوم انسانی و هنر با مراکز فرهنگی، اجتماعی، سیاسی استان اصفهان و عضو شورای راهبردی مرکز علم و فناوری های پیشرفته CAST استان اصفهان اشاره نمود.

1400/06/23
10:33:06
5.0 / 5
710
تگهای خبر: آموزش , ساز , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو