پیشنهاد انجمن عکاسان سینمای ایران به رئیس جدید سازمان سینمایی

پیشنهاد انجمن عکاسان سینمای ایران به رئیس جدید سازمان سینمایی

انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران جهت همکاری برای رفع مشکلات صنفی با محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی اعلام نمودند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران در پیامی ضمن تبریک به محمد خزاعی معاون وزیر و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، آمادگی خودرا به جهت همکاری برای رفع مشکلات صنفی اعلام نمودند.
در این متن آمده است:
«به نام صاحب تفکر، نگاه و زیبایی
دوست، همکار و برادر گرامی
جناب آقای دکتر محمد خزاعی
انتصاب شایسته جنابعالی بر کرسی سراسر از مسئولیت ریاست سازمان سینمایی را تبریک عرض کرده و بسیار خرسندیم که جنابعالی در طول سال ها مدیریت بر مسندهای مختلف، همیشه با اهالی سینما همگام و همدل بوده اید. چونکه خودرا از بافت این هنرمندان مظلوم می دانید و بطور قطع از مشکلات ابتدایی معیشتی و هنری این اهالی از قبیل (بیمه، مسکن، امنیت شغلی و…) آگاهی کامل دارید.
انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران بر این باوراست که حضرتعالی در طول مدیریت جدید خود خیلی از موانع راه هنرمندان را برداشته و پتانسیل و نگاه های جدید را به بدنه سینما، تزریق خواهید کرد تا هنرمندان در فضای آزاد و هنری خود به آسانی تنفس نمایند. به امید روزی که هنرمندان این سرزمین تمرکز خویش را بر رسالت اصلی هنر خود برای جامعه ای پویا بگذارند.
لذا بدین وسیله انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران، آمادگی خود جهت هرگونه همکاری با جنابعالی را اعلام داشته و از حضرت حق سلامتی، اقتدار در تفکر، نگاه و قلم شما برادر بزرگوار را آرزو می نماید.
با احترام / ‏‬ انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران»

1400/07/11
10:13:49
5.0 / 5
576
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو