نمایش آثار جشنواره عکس سلامت روان در وزارت بهداشت

نمایش آثار جشنواره عکس سلامت روان در وزارت بهداشت

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان همزمان با هفته سلامت روان در وزارت بهداشت به نمایش درمی آید.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان از ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نمایش درمی آید و تا آخر ۲۴ مهرماه ادامه دارد.
در ششمین دوره جشنواره سلامت روان که در سه بخش با مبحث آزاد، مبحث سلامت روان و مبحث کووید ۱۹ (کرونا) برگزار شد، ۳۰ هزار اثر از ۴ هزار عکاس از ۸۱ کشور جهان (۵۸ درصد عکاسان خارجی و ۴۲ درصد عکاسان ایرانی) به دبیرخانه جشنواره رسید و از جانب یک هیات داوری بین المللی ارزیابی و داوری شد.
این جشنواره با ایجاد بستری برای هم افزایی و هم فکری از منظر دیدگاه های متنوع فرهنگی و افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه، می تواند سبب ارتقای سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد، و افزایش شاخصهای سلامت روان شود.
محمدرضا صائینی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان بعنوان دبیر جشنواره و علی سامعی، نماینده فیاپ در ایران بعنوان مدیر هنری و مدیر بخش بین الملل جشنواره حضور دارند.
جشنواره بین المللی عکس سلامت روان هر ساله با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و عرضه مؤثر موضوعات روان شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.
منبع:

1400/07/18
23:18:25
5.0 / 5
602
تگهای خبر: آموزش , جشنواره , ساز , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو