جشنواره هتل کارتون

جشنواره هتل کارتون

سایت رسمی سیامک یزدانجو: جشنواره ملی کارتون «لیلیوم» با موضوع هتل، هتل داری و گردشگری با هدف زنده نگه داشتن صنعت هتل داری انجام می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، دبیر هنری این جشنواره که به همت یکی از هتل های استان مازندران و مجموعه تاریخی و گردشگری عباس آباد برگزار می شود، «بهرام عظیمی» و رئیس هیأت داوران آن «سیدمسعود شجاعی طباطبایی» است.
در توضیحات این جشنواره آمده است: شیوع ویروس کرونا موجب ایستادن چرخ بیش تر مشاغل به ویژه صنعت گردشگری و به تبع آن هتل داری شده است. این جشنواره بر آنست با نگاه تیزبینانه هنرمندان کارتونیست، نقشی در زنده نگه داشتن این صنعت داشته باشد.
بر این اساس با موضوع هتل، هتل داری و گردشگری از همه هنرمندانِ کارتونیست کشور دعوت می شود تا در جشنواره ملی کارتون «لیلیوم» شرکت نمایند.
محورهای جشنواره، اخلاق حرفه ای در صنعت توریسم، اهمیت نیروی انسانی در صنعت توریسم، کرونا و بحران ایمنی و بهداشت در هتل ها و اماکن گردشگری، عوامل مؤثر در رضایت مندی میهمانان در هتل، مقایسه هتل داری ایران و جهان و واقعیت های رزرو آن لاین پکیج سفر و هتل ها است.
هر هنرمند می تواند حداکثر پنج اثر ارسال نماید.
آثار ارسالی نباید قبلا در هیچ جشنواره داخلی یا خارجی برنده شده باشد.
آثار ارسالی باید با فرمت JPG با طول یا عرض ۲۰۰۰ پیکسل و رزولوشن ۲۰۰ dpi ارسال شود.
به همراه آثار باید نام کامل، تلفن، ایمیل، نشانی، عکس و بیوگرافی کوتاهی از هنرمند در قالب فایل word ارسال شود.
جوایز این جشنواره نیز بدین سان اعلام شده است: نفر اول ۱۳۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر به اضافه سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه جهت شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب وذهاب.
نفر دوم ۱۰۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه جهت شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب وذهاب.
نفر سوم ۷۰ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه جهت شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب وذهاب.
جوایز ویژه برای ۲ نفر، ۵۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه برای شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب وذهاب.
مهلت ارسال آثار، اختتام روز جمعه ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ است. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ۱۵ و ۱۶ اسفندماه در هتل لیلیوم مازندران برگزار می گردد.
هنرمندان می توانند آثار خودرا به آدرس [email protected] ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیش تر با نشانی اینستاگرامی liliumprize در ارتباط باشند.
منبع:

1400/08/25
10:13:19
5.0 / 5
596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو