رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب گردید

رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب گردید

سایت رسمی سیامک یزدانجو: سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ابوالفضل همراه را به سمت رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری در حکم ابوالفضل همراه نوشته است: با توجه به تجربه پربار هنری، سوابق باارزش مدیریتی و شناختی که از حسن همراهی و همکاری صمیمانه جنابعالی با جامعه هنری سراغ دارم، به سبب این حکم بعنوان مشاور اینجانب و رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند قادر متعال ضمن بهره گیری از نیروی انسانی کاردان و تجارب هنرمندان ارجمند، امکانات و منابع در اختیار را در جهت برنامه ریزی اصولی و هدفمند بمنظور انجام وظایف محوله، خصوصاً برنامه های بین المللی در زمینه های متنوع هنری برای معرفی هنر اصیل ایرانی اسلامی به کار گیرید.
ابوالفضل همراه متولد ۱۳۵۵ و فارغ التحصیل نمایش از دانشکده هنرهای زیبا است که در حوزه بازیگری، کارگردانی و نویسندگی تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد. رییس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و برگزاری و داوری جشنواره های فرهنگی، هنری تئاتر، فیلم، رسانه های دیجیتال و نشریات همچون سوابق هم راه است.
سرپرست معاونت امور هنری همین طور در حکمی مریم رضایی را بعنوان مشاور معاونت هنری منصوب نمود.
شالویی در حکم رضایی نوشته است: نظر به تعهد و شایستگی که از آن برخوردارید و با توجه به اهمیت حوزه مشاوره و نقش آن در پیشبرد امور محوله، سرکار عالی را بعنوان «مشاور معاونت امور هنری» منصوب می نمایم.
امیدوار هستم با همفکری و همراهی سایر همکاران در پرتو الطاف خداوند بزرگ قرین توفیق و تایید باشید.
منبع:

1400/09/03
14:04:40
5.0 / 5
560
تگهای خبر: جشنواره , نمایش , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو