با تكریم حمید قبادی؛

مشاور اجرائی جدید معاونت امورهنری وزارت ارشاد حکم گرفت

مشاور اجرائی جدید معاونت امورهنری وزارت ارشاد حکم گرفت

سایت رسمی سیامک یزدانجو: مراسم تکریم و معارفه مشاور اجرائی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور مدیران این مجموعه اجرا شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم تکریم و معارفه مشاور اجرائی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور مدیران این معاونت اجرا شد. در این مراسم، محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح از خدمات حمید قبادی دانا مشاور سابق اجرائی معاونت قدردانی و حکم الهیار صحرایی مشاور اجرائی معاونت امور هنری را به وی اعطا کرد.
محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری در تکریم و معارفه مشاوران قبلی و جدید معاونت اظهار داشت: در ۲ ماه اخیر فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری با انسجام و هماهنگی که در معاونت وجود دارد، ادامه یافت. حمید قبادی کارهای مؤثری را در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچون در معاونت امور هنری داشته و نظم و انسجام امور اجرائی معاونت، مرهون کوشش های ایشان است. دکتر اللهیار صحرایی نیز سوابق مختلفی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد و امیدواریم که به ساماندهی بیشتر امور کمک نماید.
حمید قبادی دانا مشاور اجرائی قبلی معاونت امور هنری در ادامه جلسه اظهار داشت: باتوجه به ضرورت ها و امکان ساختاری و قانونی اهتمام شد امور اجرائی، نیروی انسانی و مالی معاونت امور هنری در بخش های مختلف انسجام و ساماندهی پیدا کند که این امر با همکاری مدیران و همکاران معاونت امور هنری، مؤسسات و انجمن ها محقق شده است. تلاش شد در وضعیت مختلف با دشواری هایی که گاهی وجود داشت، با همکاری و تعامل فعالیت هاو برنامه ها ادامه یابد. برای آقای صحرایی نیز در این مسئولیت، آرزوی توفیق دارم.

الهیار صحرایی مشاور اجرائی معاونت امور هنری نیز اظهار داشت: هر سازمانی همچون معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تحقق اهداف، به برنامه ریزی، تخصیص اعتبار بر طبق برنامه ها و منابع مختلف انسانی، سخت افزاری و نرم افزاری نیاز دارد. اهتمام می شود کارهای معاونت با معیارهای دقیق در امتداد اهداف، برنامه ریزی و با اجرای بهتر، ساماندهی گردد. برای آقای قبادی که سابقه آشنایی ما به سال ها قبل برمی گردد، آرزوی توفیق دارم.
مدیران معاونت امور هنری نیز از خدمات حمید قبادی مشاور سابق اجرائی معاونت قدردانی کردند.
الهیار صحرایی دارای مدرک دکترای مدیریت راهبردی فرهنگی و از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که تا حالا سمت هایی را در بخش های مختلف این وزارتخانه همچون معاونت دفتر برنامه ریزی و آموزش های فرهنگی و هنری، معاونت دفتر مدیریت راهبردی فرهنگ و هنر و معاونت دفتر مطالعات و برنامه ریزی داشته است.


منبع:

1400/09/08
21:58:39
5.0 / 5
594
تگهای خبر: آموزش , ساز , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو