بعد از سالن های سینما؛

ارشاد با لغو محدودیت های کرونایی سالن های کنسرت موافقت نمود

ارشاد با لغو محدودیت های کرونایی سالن های کنسرت موافقت نمود

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو در تازه ترین جلسه مدیران معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تهیه کنندگان و فعالان برگزاری کنسرتهای موسیقی با برگزاری اجراهای زنده در چارچوب ظرفیت صددرصدی سالن ها موافقت شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، روز هشتم آذرماه روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار خبری از برگزاری، نشست نمایندگان موسسات موسیقی و مدیران سالن ها با حضور سرپرست معاونت امور هنری و سرپرست دفتر موسیقی به منظور تصمیم گیری نهایی برای از سرگیری اجراهای موسیقی اطلاع داد.
بر اساس خبر اعلام شده این جلسه در ادامه جلسات قبلی و با عنایت به پیگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز ستاد کرونا برای اجراهای موسیقی و وعده وزیر ارشاد برای از سرگیری اجراهای موسیقی، در چند روز آینده برگزار شده است.
در همین راستا محمد حسین توتونچیان تهیه کننده موسیقی در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری این جلسه در بعدازظهر امروز چهارشنبه دهم آذرماه اطلاع داد و اعلام نمود: در این نشست که با حضور محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری و محمد اله یاری سرپرست دفتر موسیقی وزارت ارشاد با نمایندگان سالن های کنسرت و شرکتهای اصلی برگزاری کنسرت برگزار شد، آقای شالویی نوید این مورد را داد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای صدور مجوز برگزاری کنسرت با در نظر گرفتن ظرفیت صددرصدی سالن ها مانعی ندارد. این در شرایطی است که اجبار رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ سلامت تماشاگران و هنرمندان می بایست در اولویت اول برگزاری کنسرت ها قرار گیرد.
وی در انتها صحبت های خود از همراهی و مساعدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تسریع در روند برگزاری کنسرت ها با شرایطی که برنامه گذاران و فعالان این حوزه طی روزهای اخیر با آن رو به رو هستند قدردانی کرد.
شایان ذکر است، با عنایت به کاهش شیوع ویروس کرونا، دفتر موسیقی پیشتر نشست هایی را با موسسات موسیقی و سالن ها برای اجراهای موسیقی متناسب با شرایط کرونایی برگزار کرده است.

1400/09/12
11:27:49
5.0 / 5
539
تگهای خبر: كنسرت , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو