معرفی برگزیدگان هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی آفرینش کانون

معرفی برگزیدگان هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی آفرینش کانون

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو برگزیدگان هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته نقاشی، سفال گری، خوشنویسی و عکاسی معرفی گشتند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، در مجموع ۲۹۳۹ اثر در چهار رشته نقاشی، سفال گری، خوشنویسی و عکاسی به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی ارسال شده بود که از آن میان ۱۱۴ اثر بعنوان برگزیده و ۱۱۶ اثر شایسته قدردانی شناخته شدند.
هیأت داوران رشته «نقاشی» شامل نادر موسوی فاطمی، معصومه فاضلی مقدس و ندا محققی، از میان ۷۷۰ اثر انتخابی در مرحله اول در شش گروه سنی، در مجموع ۳۷ اثر را بعنوان برگزیده و ۳۴ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند.
همچنین هیأت داوران بخش «سفال گری» شامل عبدالعظیم آذرخیل، هدی محسنی و نغمه معنوی راد از میان ۳۱۲ اثر در شش گروه سنی، در مجموع ۲۶ اثر را بعنوان برگزیده و ۳۳ اثر شایسته قدردانی دانستند.
در رشته «خوشنویسی» هم هیأت داوران شامل ربابه حسین پور، عطیه رستمی زاده و عارفه هدایت از میان ۳۲۶ اثر در پنج گروه سنی، در مجموع ۳۱ اثر را بعنوان برگزیده و ۲۹ اثر را شایسته قدردانی شناختند.
هیأت داوران رشته «عکاسی» هم شامل بهنام زهری سامیان، مامک یحیی پور و سمیرا صحرانورد، از میان ۲۸۰ اثر انتخابی در مرحله اول در چهار گروه سنی، در مجموع، ۲۰ اثر را بعنوان برگزیده و ۲۰ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند.
با توجه به تعداد آثار ارسال شده در رشته های نقاشی و عکاسی داوری در این دو رشته، در دو مرحله صورت گرفت.
هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» از جانب اداره کل آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.
اسامی برگزیدگان بخش های مختلف به شرح زیر است:
برگزیدگان بخش نقاشی هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»
برگزیدگان بخش خوشنویسی هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»
برگزیدگان بخش سفالگری هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»
برگزیدگان بخش عکاسی هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

1400/10/13
10:00:30
5.0 / 5
464
تگهای خبر: هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو