در برنامه ترین ها ؛

مینا وحید زرشک زرین گرفت

مینا وحید زرشک زرین گرفت

سایت رسمی سیامک یزدانجو: مخاطبان برنامه ترین ها رادیو صبا زرشک زرین را به مینا وحید به خاطر رفتار نامناسب در اجرای کنسرت ماکان بند دادند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» که هر هفته به سراغ ترین ها در زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و.. می رود، روز جمعه ۱۷ دی ماه به معرفی «محبوب ترین گروه موسیقی در ده سال اخیر» پرداخت.
گروه های موسیقی «چارتار، رستاک، دارکوب، پالت، داماهی، گروه دال، پازل بند، لیان، بمرانی» در فهرست انتخابی برنامه «ترین ها» قرار گرفته اند و مخاطبان طول هفته در فضای مجازی یا در زمان پخش برنامه با ارسال پیامک به ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ در این نظرسنجی شرکت کردند و نتیجه این نظرسنجی به این صورت اعلام شد؛ رتبه نخست این رقابت به گروه چارتار تعلق گرفت و گروههای موسیقی پازل بند و رستاک به ترتیب رتبه دوم و سوم این نظرسنجی را کسب کردند.
این برنامه با اجرای شاهین جمشیدی و پخش قسمت هایی از اجراهای گروههای موسیقی همراه شد.
برنامه «ترین ها» در بخشی به نام «زرشک زرین» که توسط شهره احمدوند اجرا می شود، در زمان پخش برنامه متناسب با موضوع برنامه نظرسنجی دیگری در صفحه مجازی «ترین ها» برگزار می نماید که شنوندگان به ضعیف ترین گزینه رای می دهند و در آخر برنامه نتایج نظرسنجی اعلام می شود.
روز جمعه ۱۷ دی در این برنامه از بین گزینه های
۱- قانون جدیدی که خوانندگان مطرح را در پرداخت مالیات مستثنی می کند
۲- خوانندگانی که برای دیده شدن بیشتر شایعه مهاجرت خودرا رسانه ای می کنند مانند بهنام بانی
۳- مینا وحید به خاطر رفتار نامناسب در اجرای کنسرت ماکان بند
مخاطبان زرشک زرین برنامه را به مینا وحید به خاطر رفتار نامناسب در اجرای کنسرت ماکان بند دادند.
در ضمن در این نظرسنجی تعداد آرای ثبت شده برای گزینه یک «قانونی که خوانندگان مطرح را در پرداخت مالیات مستثنی می کند» قابل توجه بود.
این برنامه روزهای جمعه ساعت ۱۸: ۳۰ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله، اجرای شاهین جمشیدی، نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و صدابرداری رضا سلیمانی به مدت ۹۰ دقیقه پخش می شود.


منبع:

1400/10/18
21:03:37
5.0 / 5
476
تگهای خبر: كنسرت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو