آرتیبیشن هنر اسلامی را به مزایده می گذارد

آرتیبیشن هنر اسلامی را به مزایده می گذارد

سایت رسمی سیامک یزدانجو: یازدهمین مزایده گالری آرتیبیشن با رویکرد هنر اسلامی دوره قاجار 15 تا 16 بهمن ماه در کانال تلگرام مزایده های این گالری انجام می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی گالری، یازدهمین مزایده گالری آرتیبیشن که به هنر اسلامی دوره قاجار اختصاص یافته، روزهایی ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه در کانال تلگرام مزایده های این گالری انجام می شود.
در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «امروزه اهمیت هنر اسلامی را می توان در خانه های حراج خارج از کشور همچون ساتبیز و کریستیز و بونامز و بخش های مفصل و بزرگ هنر اسلامی در موزه های به نام دنیا دریافت. مجموعه ای متنوع از حیث موضوع و مضمون؛ نسخ خطی، قطعه های خوشنویسی با تنوع بالا از لحاظ نوع قلم به کار رفته، فرمان های شاهی قاجار و منسوجاتی مانند فرش و آثاری همچون قلمدان های پاپیه ماشه منقش به نقوش زیرلاکی و جعبه منبت کاری شده همچون آثاری هستند که در این نمایشگاه به نمایش درآمده اند».
این مزایده هنری، با نمایش ۳۲ اثر از هنرمندانی چون یدالله کجوری، حسین مخصوص، زین العابدین اصفهانی، ابراهیم عاصمی، بنان اشریعه، عبدالله نیریزی، محمد باقر تنکابنی، فتح الله شیرازی و.... انجام خواهد شد. آثار این هنرمندان از تاریخ جمعه، ۸ بهمن تا روز شنبه، ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ در گالری آرتیبیشن در معرض تماشای علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
گالری آرتیبیشن از مدت ها قبل بر روی مزایده آنلاین آثار هنرمندان کلاسیک و مدرن متمرکز شده است. یازدهمین مزایده گالری آرتیبیشن از ساعت ۱۶ روز ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ در کانال تلگرام مزایده های این گالری به آدرس @artibition-auction انجام می شود. این مزایده در ساعت ۲۰ روز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ تمام می شود.
علاقه مندان می توانند برای تماشای آثار همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به آدرس خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، شماره ۶ مراجعه و در صورت علاقه به حضور در مزایده بوسیله کانال تلگرام ثبت نام کنند.


منبع:

1400/11/08
20:24:54
5.0 / 5
533
تگهای خبر: پاپ , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳