اوایل بهار ۱۴۰۱؛

علی زندوکیلی در ترکیه کنسرت می دهد

علی زندوکیلی در ترکیه کنسرت می دهد

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو کنسرت مشترک علی زندوکیلی و کورای آوجی خواننده ترکیه ای روز چهارم فروردین سال آینده در یکی از تالارهای مهم استانبول برگزار می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از امور رسانه ای پروژه، علی زندوکیلی و کورای آوجی خواننده ترکیه ای روز چهارم فروردین سال آینده در یکی از تالارهای مهم استانبول کنسرت مشترکی را پیش روز مخاطبان قرار می دهند.
در توضیحات تکمیلی این کنسرت آمده است: کورای آوجی با ۲ آلبوم Sonra Dersin Ki سال ۲۰۱۶ و Senin İçin Değer سال ۲۰۱۷ مورد توجه قرارگرفت و توانست نظر طرفداران بسیاری را در ترکیه به سمت آثار خود جلب نماید. این خواننده در کنسرت ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ خود در ترکیه، از علی زندوکیلی بعنوان خواننده میهمان دعوت کرد که ۲ قطعه را به صورت میهمان در کنسرتش اجرا نماید و استقبال از آن برنامه سبب شد برنامه گذاران ترکیه، به فکر برگزاری کنسرت مشترک این دو خواننده در سالن بزرگ icc بیفتند و نوروز ۱۴۰۱ پذیرای مخاطبان ایرانی و ترک باشند.
روزنامه ملیت از معتبرترین رسانه های ترکیه در گزارشی از کنسرت قبلی این ۲ هنرمند ضمن اشاره به حضور علی زندوکیلی در کنسرت خواننده تُرک بعنوان مهمان، از علی زندوکیلی بعنوان یکی از پرمخاطب ترین خواننده های ایرانی یاد کرده و استقبال از این خواننده ایرانی در کنسرت «کورای» را «جالب» و «غیرقابل پیش بینی» خطاب کرده است.
محمود شبیری مدیربرنامه و تهیه کننده علی زندوکیلی درباره این کنسرت معتقد است: هنرمندان موسیقی و برگزارکننده های کنسرت در ترکیه مدت هاست موسیقی ایران را تحت رصد دارند و پس از اجرای کنسرت «تکسیم تریو» در ایران، روابط خوبی بین ما با برنامه گذاران ترکیه برقرار شد. حضور علی زندوکیلی در کنسرت قبلی «کورای» واکنش های زیادی را در رسانه های ترکیه به دنبال داشت و همین سبب شد ایده برگزاری کنسرت مشترک این ۲ خواننده مطرح شود و با بررسی جوانب مختلف، با این اجرا موافقت کردیم.


منبع:

1400/11/19
23:12:58
5.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو