طبیعت در نگاه معاصر نمایشگاه جدید ژاله شد

طبیعت در نگاه معاصر نمایشگاه جدید ژاله شد

نمایشگاه گروهی نقاشی طبیعت در نگاه معاصر روز جمعه 6 اسفندماه در گالری ژاله افتتاح می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی گالری، مجموعه ای از آثار نقاشی هنرمندان با عنوان «طبیعت در نگاه معاصر» در گالری ژاله به نمایش درمی آید. در این نمایشگاه ۴۰ اثر از ۱۴ هنرمند در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «وقتی در دنیای معاصر در برخورد با طبیعتی که پیش رو داریم ناامید می شویم، طبیعتی که دیگر وجود ندارد و یا تخریب شده است، می توانیم به تصویری که از طبیعت در ذهنمان شکل گرفته برگردیم و آغاز به خلق روایت تازه ای نماییم. در نتیجه تصویری به وجود می آید که می تواند در ذهن هر بیننده ای هویت مستقلی داشته باشد و هر فرم بار معنایی تازه ای بیابد.
در هم آمیختن خیال و واقعیت از خاصیت های آثار پیش روست. در حقیقت این مجموعه نتیجه برخوردی است که هنرمندان با محیط اطرافشان داشته اند و بعد از شناخت و درک و دگرگونی این برخورد در ضمیر ناخودآگاهشان، در مرحله تخیل دست به خلق آثار زده و اهتمام کرده اند این بازسازی ذهنی را به نمایش بگذارند و در این سیر تکاملی با مخاطب همراه شوند.»
در نمایشگاه «طبیعت در نگاه معاصر» آثاری از شیرین آزادی، شادی اجباری، پریناز حدادی، صلاح حسنی، الهه رمضانی، عباس سلامتی، امیرحسین عالی، ارمغان عالی، مولود عکاف زاده، محدثه عیوض خانی، فرزاد قاضی زاهدی، مهسا کیال ها، نیلوفر کنعانیان و گلشن یکتائیان به نمایش در می آید.
نمایشگاه «طبیعت در نگاه معاصر» ۶ تا ۱۶ اسفند در گالری ژاله به آدرس خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ برپاست. علاقه مندان می توانند هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۲۰ و در روز افتتاحیه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ با رعایت پروتکلهای بهداشتی به گالری ژاله مراجعه کنند.


منبع:

1400/12/03
21:01:19
5.0 / 5
455
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو