با حكم رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

محمد گلریز دبیر علمی جشنواره سرود فجر شد

محمد گلریز دبیر علمی جشنواره سرود فجر شد

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی حکمی محمد گلریز را بعنوان دبیر علمی جشنواره سرود فجر منصوب نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی مرکز جشنواره سرود فجر، بنا به پیشنهاد شورای سیاستگذاری و دبیر جشنواره سرود فجر، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی حکمی محمد گلریز خواننده سرود و آواز ایرانی را بعنوان رئیس علمی جشنواره سرود فجر منصوب نمود.
در این حکم آمده است:
«نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی و پیشنهاد رئیس محترم شورای سیاست گذاری و دبیر محترم جشنواره بدین وسیله شما را بعنوان «رئیس کمیته ی علمی نخستین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر» منصوب می نمایم.
امید است با اتکا به خداوند منان و الطاف بی نهایت ایشان در راه اعتلای فرهنگ و هنر انقلاب، با استفاده از ظرفیت های موجود در انجام وظایف محوله موفق باشید.»
شایان ذکر است جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر با هدف اعتلای جریان سرود و گروههای سرود در کشور از اول بهمن ماه آغاز و مهلت ارسال آثار تا ۶ اسفند ماه تمدید شده است.
تاکنون بیشتر از ۱۲۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده است و پیشبینی می شود این رقم تا آخر مهلت ارسال اثر بیشتر شود. این جشنواره با دبیری مصطفی زیبایی نژاد رئیس مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج درحال برگزاری است و علاقه مندان می توانند برای اطلاع از شرایط شرکت در جشنواره و ثبت نام به سایت جشنواره به آدرس www.festivalsorood.ir رجوع کنند.


منبع:

1400/12/04
10:11:26
5.0 / 5
394
تگهای خبر: آواز , جشنواره , خواننده , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو