ایده میزبان نمایشگاه تن سان می شود

ایده میزبان نمایشگاه تن سان می شود

گالری ایده از روز جمعه 13 اسفند میزبان نمایشگاه نقاشی سحر ورقائی با عنوان تن سان می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی گالری، نمایشگاه نقاشی سحر ورقائی با عنوان «تن سان» در گالری ایده تا ۱۸ اسفند ادامه دارد.
در این نمایشگاه ۲۱ اثر در ابعاد ۷۰ در ۷۰ و ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر را که سالهای ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ اجرا شده است، روی دیوار خواهد رفت.
در استیتمنت این نمایشگاه نوشته شده است: «در طی روز و شب های زندگی آرام آرام خودرا می تراشیم و می سازیم، همچون مجسمه سازی که چیزی را که می خواهد بسازد تجسم می کند و می تراشد و می تراشد..... نتیجه معلوم است آنچه تو خواسته ای! از قدیم الایام مرسوم بوده است که از بهترین ها مجسمه می ساختند و در بزرگترین میادین شهر به نمایش می گذاشتند. مجسمه ها نماد هستند نماد هر چیز خوبی که جامعه آنرا می ستاید. حالا من مجسمه هایی را با رنگ و طرح نقاشی می کنم که فقط نماد خوبی و شایسته تقدیر نیستند که در میادین نصب شوند بلکه نمودی از جامعه امروزی هستند چه خوب چه بد.... قضاوت را به قاضی بسپاریم..... آنچه واقعیت دارد را ببینیم در میدان سر نصبش نماییم. مجسمه ها مبهوت هستند؛ مبهوت یک اتفاق یا مبهوت یک شکست، شاید مبهوت یک پیروزی، و یا مصلوب یک عشق. با خودت روبرو شو و آخرین شاهکاری که ساختی را ببین، ببین مجسمه تو چه شکلی ست!.»
نمایشگاه سحر ورقائی جمعه ۱۳ اسفند ساعت ۱۶ افتتاح می شود و تا ۱۸ اسفند هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایده به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره ۲۶ پذیرای علاقه مندان است.

1400/12/11
08:40:26
5.0 / 5
430
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو