راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه های شهر تهران در آخر هفته.


ایگو
«ایگو» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار زهرا حبیبی خسروشاهی اختصاص دارد و در گالری والی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸
کتاب عکس یک
نمایشگاه گروهی «کتاب عکس یک» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری امکان به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم)، خیابان غفاری، پلاک ۵۱، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ فروردین ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۴۷۹۲

عنوان منفی ۳
«عنوان منفی ۳» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در نگارخانه هوم به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵

بهاریه
نمایشگاه گروهی «بهاریه» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند منیژه آرمین، محمد اسکندری، پریسا تقی پور و... اختصاص دارد، در گالری پروژه های آران به آدرس تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ در حال برگزاری است و تا تاریخ ۱۲ فروردین ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

نیمه
«نیمه» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری شریف به آدرس تهران، میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه در حال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۴۹۳۰

ایده ای برای ورود به محوطه ی زیبایی
نمایشگاه انفرادی «ایده ای برای ورود به محوطه ی زیبایی» که به نمایش آثار اشکان صانعی اختصاص دارد، در کارخانه آرگو به آدرس تهران، خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۳۴۰۶۹۸

بازیابی/سری دوم
«بازیابی/سری دوم» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار اردشیر محصص اختصاص دارد و در گالری نیان به آدرس تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی ورمرز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵/ طبقه ۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۲ فروردین ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۳۹۷۶

حمام ماریه
نمایشگاه انفرادی «حمام ماریه» که به نمایش آثار درسا اسدی اختصاص دارد، در گالری طراحان آزاد به آدرس تهران، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک ۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶

هنر/ کاربرد / دیزاین
«هنر/ کاربرد / دیزاین» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند بهرام دبیری، شهریار رضایی، مهدی رنگچی و... اختصاص دارد. این نمایشگاه که در نگارخانه آریا به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰ در حال برگزاری است، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۲۷۰۸۳

مجموعه داری را شروع کنید
نمایشگاه گروهی «مجموعه داری را شروع کنید» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه آریا به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰ در حال برگزاری است و تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۲۷۰۸۳
۱۴۰۰۹۰
«۱۴۰۰۹۰» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری موسسه فرهنگی ـ هنری صبا به آدرس تهران، خیابان ولی عصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه همین طور همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۹۴۵۰۸

معلم بد
«معلم بد» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار شباهنگی طیاری اختصاص دارد و در گالری دلگشا به آدرس تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۳۰۱

فناناپذیر
«فناناپذیر» عنوان نمایشگاه نقاشی های «محمد محمدزاده تیتاکانلو» است که در گالری ماهر برگزار شده است و این نمایشگاه تا بیستم اسفندماه میزبان علاقه مندان است.
محمدزاده در توضیح نمایشگاه خود گفته است: سوژه نمایشگاه «فناپذیر»، فسیل است و این مجموعه از فناپذیری موجودات زنده می گوید. همین طور بر ناپایداری فیزیکی، تغییر و نابودی تراژیک موجودات تاکید دارد. در حقیقت آثار با هدف ایجاد وحشت طراحی نشده اما نقاشی ها ممکنست ترسناک به نظر برسند. بااینکه نگاه نخست بر ایجاد فسیل آرت بوده اما روی هم رفته ممکنست برخی مخاطبان مجموعه را در ژانر وحشت تعبیر کنند.
نمایشگاه «فناپذیر» در گالری ماهر در خانه کتاب پیدایش واقع در خیابان پاسداران، گلستان دوم، پلاک ۱۰۹ به تماشا است.
شیدانبشت
«شیدانبشت» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی در حوزه نقاشی خط اختصاص دارد و در باشگاه انقلاب در حال برگزاری است.
1400/12/20
21:23:39
5.0 / 5
277
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو