خواننده انگلیسی برای پناهندگان اوکراینی آواز خواند

خواننده انگلیسی برای پناهندگان اوکراینی آواز خواند

سایت رسمی سیامک یزدانجو: «تام اودل» خواننده انگلیسی یکی از قطعه های مشهور خودرا برای پناهندگان اوکراینی حاضر در «رومانی» اجرا کرد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، «تام اودل» خواننده انگلیسی قطعه مشهور خود با عنوان «عشقی دیگر» که به نماد مقاومت اوکراین در فضای مجازی تبدیل گشته را برای پناهندگانی که روز جمعه از ایستگاه راه آهن «بخارست» عبور می کردند، اجرا کرد.
این قطعه که با هم نوازی پیانو اجرا می شود، درباره جنگیدن برای عزیزان است و در ویدیو های فضای مجازی مورد استفاده قرار گرفته است.
از زمان حمله روسیه به اوکراین، بیش از ۲.۵ میلیون اوکراینی به کشورهای همسایه گریخته اند. سازمان ملل معتقد می باشد این مسئله می تواند به ایجاد بزرگترین بحران پناهندگی اروپا در قرن جاری تبدیل گردد.
حدود ۳۸۱ هزار نفر به خاک رومانی که ۶۵۰ کیلومتر از آن با اوکراین هم مرز است رسیده اند. روزانه نیز هزاران نفر از راه آهن بخارست عبور می کنند و در این بین داوطلبان و مقامات محلی نیز از مسافران پذیرایی می کنند.
«اودل» می خواهد به همراه چند تن دیگر از هنرمندان اهل رومانی، کنسرتی را در پایتخت رومانی اجرا نماید و عواید حاصل از آنرا به صلیب سرخ و پشتیبانی از اوکراین اهدا کند.
منبع:

1400/12/22
22:44:56
5.0 / 5
412
تگهای خبر: آواز , پیانو , خواننده , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو