مستند شجریان تبلیغ یا تخریب؟

مستند شجریان تبلیغ یا تخریب؟

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مرحوم دكترشریعتی جمله معروفی دارد كه می گوید: ˮبرای كوبیدن یك حقیقت، خوب به آن حمله نكن، بد از آن دفاع كنˮ.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا، محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: «شنبه عصر، شبكه افق مستندی تحت عنوان «از سپیده تا فریاد» پخش كرد كه به زندگی هنری و سیاسی محمدرضا شجریان پرداخته بود.
به گمانم سازندگان برنامه به زعم خود خواسته بودند با استفاده همچون دكترشریعتی، بجای حمله خوب به شجریان، از او بد دفاع كنند تا كوبیده شود. اما ناشی گری كرده بودند و به او بد و پراشتباه حمله كرده بودند. در واقع نه تنها نتوانستند شجریان را نزد هواخواهانش تخریب كنند (حتی با انتشار فیلم وی در جشن هنر شیراز یا پخش تصاویر خوانندگان زن قدیمی) كه برای مخالفان شجریان هم جز دوسه مشت شعار نچسب، چیزی نداشتند.
به عنوان فردی كه عمرش را در رسانه سپری كرده به همكارانم در شبكه افق می گویم اگر جای شما بودم، پول این مستند تبلیغاتی را از حامیان این خواننده معروف می گرفتم! و هم اگر بخواهم به ادبیات دوستان این شبكه سخن بگویم، عرض می كنم بگردید و نفوذی هایی كه خط دادند و این مستند را روانه آنتن شبكه افق كردند و شجریان را پس از چندین سال بایكوت، احیا كردند پیدا كنید!
ناشیانه به كاهدان زدید رفقا!»1398/01/14
23:06:47
5.0 / 5
1556
تگهای خبر: خواننده , ساز , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو