تاكید مدیركل دفتر موسیقی بر ایجاد انجمن های صنفی در آموزش هنر

تاكید مدیركل دفتر موسیقی بر ایجاد انجمن های صنفی در آموزش هنر

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مدیركل دفتر موسیقی بر اهمیت وجود انجمن های صنفی در همه حوزه های آموزشی هنری تاكید نمود.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه نمایندگان مدیران آموزشگاه های آزاد هنری با حضور مرتضی نیك نژاد سرپرست این دفتر و محمد اله یاری مدیركل دفتر موسیقی در دفتر آموزش برگزار گردید.
این جلسه به منظور دستیابی به راهكارهای اجرایی، برنامه ریزی و سیاستگذاری برای تشكیل انجمن آموزشگاه های آزاد هنری برگزار گردید.
در ابتدا مرتضی نیك نژاد، سرپرست این دفتر با اشاره به اهمیت تشكل های صنفی اظهار داشت: وجود انجمن ها و تشكل ها در فضای آموزش هنر به منظور پشتیبانی از هنرمندان حوزه آموزش هنر از ملزومات است و امیدوارم با همت و یاری مدیران آموزشگاه ها به دستآوردهای بزرگ و مناسبی در این زمینه برسیم.
سپس محمد اله یاری، مدیركل دفتر موسیقی ضمن تاكید بر اهمیت وجود انجمن های صنفی در همه حوزه های آموزشی اظهار داشت: برای رسیدن به نظام مندی و كیفیت بالای آموزش های هنری در همه حوزه ها و بخش های آن به وجود این انجمن ها نیاز داریم.
در این جلسه اهداف انجمن های صنفی و فرایند تشكیل آن بررسی گردید و نمایندگان مدیران آموزشگاه های آزاد هنری از حوزه های موسیقی، تجسمی و نمایشی به بررسی دیدگاه ها و مسائل خود پرداختند.1398/06/10
13:25:44
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: آموزش , موسیقی , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳