نمایش آثار هنرمندان پیشكسوت و جوان قلمزن

نمایش آثار هنرمندان پیشكسوت و جوان قلمزن

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو نگارخانه مس نگار به روال هر ساله و در جهت معرفی و ارتقای هنر قلمزنی، امسال هم نمایشگاه گروهی را به مدت یك هفته بر پا كرده است.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی «آثار نفیس هنرمندان قلم زن» كه آثار هنرمندان پیشكسوت و جوان را در كنار هم به معرض نمایش گذاشته است، روز جمعه (۱۹ مهر ماه) در این نگارخانه راه اندازی شد.
محمد حسن گلچین پور، مدیر این مركز فرهنگی كه بر هنرهای سنتی و صناعی تمركز دارد، درباره این نمایشگاه توضیح داده است: خوشبختانه هنر قلمزنی در این روزها، مورد توجه جوانان قرار گرفته و جوانان با استعدادی به دنبال راه كارهایی برای نوآوری در این هنر باقدمت هستند.
او خاطرنشان كرد: همینطور به علت سختی كاری كه این هنر داشت، كمتر بانویی جذب این رشته از هنرهای سنتی می شد، ولی امروز نه تنها تعداد بانوان فعال در این رشته بسیار زیاد شده است، بلكه آثار بدیع و چشم نوازی را هم خلق می كنند.
در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون منصور حافظ پرست، رضا قادران، مجید بهرامی پور، محمدمهدی باباخانی، مصطفی میرفخرایی، محمد خورشیدی، كمال لطفی، رضا عابدی، مهران شیرزاد، سلیمان قربانیان، بهزاد ساعی، حسن نیستانی، امیر مالك صالحی، مینا علی بنا، لیلی صفاری، حمیده بوستان، مهسا شادكام، الهام مهدیان، سیده فاطمه مرتضوی، امیر حسین بزرگیان، داوود خلجی، محمد میرزایی، ابراهیم مختاری و... به معرض نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه گروهی «آثار نفیس هنرمندان قلم زن» كه روز جمعه (نوزدهم مهر ماه) با حضور تعدادی از هنرمندان قلمزنی برگزار گردید تا روز پنجشنبه (۲۵ مهر ماه) ادامه دارد.
گالری مس نگار در مجتمع پارك پرنس، واحد تجاری شماره ۵ واقع شده است.1398/07/21
14:36:21
5.0 / 5
2266
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو