پیام تسلیت انجمن موسیقی بسیج هنرمندان برای درگذشت حسین دهلوی

پیام تسلیت انجمن موسیقی بسیج هنرمندان برای درگذشت حسین دهلوی

سایت رسمی سیامك یزدانجو: مسئول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان كشور به دنبال درگذشت حسین دهلوی آهنگساز پیشكسوت موسیقی ایران پیام تسلیتی را منتشر نمود.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، جمشید جم مسئول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان كشور به دنبال درگذشت حسین دهلوی آهنگساز پیشكسوت موسیقی ایران پیام تسلیتی را منتشر نمود.
در متن این پیام تسلیت آمده است:
«این روزها جامعه هنر خصوصاً اهالی موسیقی، فقدان پدری دلسوز و دغدغه مند را كه در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیك و رفتار انسانی شناخته شده بود به سوگ نشسته است و قلوب غم دیده هنرمندان، داغدار مصیبتی بزرگ و ضایعه ای اسف انگیز است.
بی شك نام و یاد استاد دهلوی بزرگ، با بیشتر از هفتاد سال فعالیت در عرصه های مختلفی همچون، آهنگسازی، نوازندگی، رهبری اركستر و تدریس موسیقی، بر تارك هنر ایران زمین تا ابد می درخشد و تداعی كننده فرازهای غرور آفرین فرهنگ و هنر ما خواهد بود و نیز آثار گران سنگ و پرمایه ایشان، از ارزشمندترین گنجینه های خزانه هنر این سرزمین به شمار می آیند.
مصیبت درگذشت استاد حسین دهلوی، هنرمند بزرگ و پیشكسوت كشورمان را به خاندان گرامی آن عزیز سفركرده و نیز جامعه هنرمندان، خصوصاً اهالی موسیقی، صمیمانه تسلیت عرض می نماییم و رحمت و رضوان الهی را برای آن مرحوم مسئلت می نماییم.»


منبع:

1398/07/28
17:05:19
5.0 / 5
1482
تگهای خبر: آهنگ , ساز , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳