در آستانه نشست رونمایی از آلبوم؛

آهنگساز افسانه چشم هایت پوزش خواست

آهنگساز افسانه چشم هایت پوزش خواست

سایت رسمی سیامك یزدانجو: آهنگساز آلبوم افسانه چشم هایت به خوانندگی علیرضا قربانی و همایون شجریان با انتشار یك ویدئو در فضای مجازی از درج اشتباه نام هوشنگ ابتهاج بعنوان شاعر یكی از قطعات این آلبوم عذرخواهی نمود.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، مهیار علیزاده آهنگساز آلبوم «افسانه چشم هایت» به خوانندگی علیرضا قربانی و همایون شجریان روز گذشته با انتشار متن و یك ویدئو نسبت به حواشی پیش آمده درباره یكی از قطعات این آلبوم توضیحاتی را ارائه داد.
علیزاده در این ویدئو توضیح داده است: «می خواستم مراتب سپاسگزاری خودم را نسبت به تمامی مهر و محبت هایی كه در این پنج سال به من و آلبوم افسانه چشم هایت داشتید، اعلام كنم. دست تك تك شما عزیزان را برای انتقادهای به جایی كه راجع به قطعه «افسوس» داشتید، می بوسم. این قطعه در اینترنت سال هاست كه به اسم استاد ابتهاج ثبت شده و من هم بدون كوچك ترین شك و شبهه ای فكر می كردم كه این شعر سروده ایشان است. ولی با صحبتی كه با خانواده ایشان داشتم متوجه شدم كه متاسفانه این شعر سروده ایشان نیست. به هر حال با ناشر اثر، علیرضا قربانی، همایون شجریان هماهنگ شده كه این اشتباه در چاپ های بعدی اصلاح گردد و من مراتب عذرخواهی خودم را نسبت به استاد ابتهاج، خانواده ایشان و تمامی هنردوستان عزیزم ابراز می كنم. امیدوارم از موسیقی این اثر لذت ببرید.»
وی در توضیح این ویدئو نیز آورده است: «ویدیو بالا مربوط است به حواشی و البته اشتباهی كه در بروشور آلبوم «افسانه چشم هایت» رخ داده. در ویدیو دوم نیز دو نمونه از شمار زیاد سایت ها و وبلاگ هایی كه این ابیات را به نام استاد ابتهاج ثبت كرده اند برای شما به اشتراك گذاشته ام... با صحبتی كه با خانواده استاد داشتم، آنها هم بر این امر صحه گذاشتند كه این اشعار مدت هاست به اشتباه به اسم استاد سایه ثبت شده اند. بدیهی است كه مسئول این بی دقتی شخص من هستم كه انتخاب اشعار و آهنگسازی بر روی آنها وظیفه من بوده و امیدوارم كه به سرعت و در نسخه های تجدیدچاپ، این مورد و همچنین دو اشتباه تایپی در دفترچه سی دی اصلاح گردد. امید كه از این آلبوم لذت كافی ببرید.»
طی روزهای گذشته انتقادهایی در فضای مجازی نسبت به قطعه «افسوس» در آلبوم «افسانه چشم هایت» مطرح شده بود كه در معرفی این قطعه به اشتباه نام هوشنگ ابتهاج بعنوان شاعر اثر قید شده بود. علیزاده توضیحی درباره شاعر اصلی قطعه موردنظر نداده است.


منبع:

1398/08/21
22:12:25
5.0 / 5
1412
تگهای خبر: آلبوم , آهنگ , ساز , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو