ششم دی ماه؛

یغمایی و قرایی منش كنسرت پیانو و آواز برگزار می كنند

یغمایی و قرایی منش كنسرت پیانو و آواز برگزار می كنند

سایت رسمی سیامك یزدانجو: كنسرت پیانو و آواز علیرضا قرایی منش و مهدی یغمایی روز ششم دی ماه با اجرای قطعات خاطره انگیز گروه ژوان در تالار وحدت تهران انجام می شود.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، تازه ترین كنسرت پیانو و آواز علیرضا قرایی منش و مهدی یغمایی روز ششم دی در تالار وحدت تهران انجام خواهد شد. این ۲ هنرمند سال قبل نیز این كنسرت را در سالن برج آزادی تهران روی صحنه برده بودن.
قرایی منش و یغمایی در این كنسرت به اجرای قطعات خاطره انگیز گروه «ژوان» همچون «دختر بهار»، «یه حالی دارم این روزا»، «بهت قول میدم» و همین طور چند قطعه از قطعات مستقل خود خواهند پرداخت.
علیرضا قرایی منش و مهدی یغمایی اواخر دهه هشتاد با گروهی به نام «ژوان» شناخته شدند اما بعدها راه آنها از هم جدا شد و هركدام بطور مستقل به كارهای خود ادامه دادند اما از سال قبل این ۲ خواننده بار دیگر همكاری با یكدیگر را شروع كردند و به انتشار چندین قطعه موزیك ویدئو و برگزاری چند كنسرت پرداختند.
قرایی منش در باره كنسرت پیش رو اظهار داشت: این كنسرت به صورت پیانو آواز اجرا خواهیم كرد كه البته خیلی سخت تر از یك اركستر بزرگ است. برای اینكه اركستری وجود ندارد كه اشتباه شما را پوشش دهد. پس كوچك ترین اشتباهی به چشم مخاطب خواهد آمد. همین طور می خواستیم كه كنسرت را به طوری خاص اجرا نماییم و همیشه خاص بودن این نیست كه اركستر بزرگی روی صحنه داشته باشید یا شروع خاصی برای آن طراحی كنید. بعضی وقت ها خاص بودن در سادگی است و مطمئن هستم كه مخاطبان از این كنسرت لذت خواهند برد.


منبع:

1398/09/30
19:44:24
5.0 / 5
2085
تگهای خبر: آواز , پیانو , خواننده , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو