كمترین نمره مخاطبان به جوایز گرمی ۲۰۲۰

كمترین نمره مخاطبان به جوایز گرمی ۲۰۲۰

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو جوایز گرمی سال ۲۰۲۰ با دریافت نمره ۵.۴، با كمترین رضایت مخاطبان تلویزیونی در تاریخ این رویداد مهم دنیای موسیقی مواجه گردید.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از رویترز، مراسم جوایز شصت و دومین دوره از جوایز گرمی روز گذشته برگزاز شد و پخش تلویزیونی این جوایز كه ۱۸.۷ میلیون بیننده داشت، با دریافت نمره ۵.۴ از مخاطبان بزرگسال ۱۸ تا ۴۹ سال، كمترین نمره مخاطبان تلویزیونی را در تاریخ این جوایز به نام خود ثبت نمود.
شمار مخاطبان تلویزیونی این جوایز در سال ۲۰۲۰ در مقایسه با سال قبل ۶ درصد كاهش داشت كه ۱۹.۹ میلیون نفر مراسم را از راه شبكه CBS تماشا كردند. ركورد كمترین مخاطبان تلویزیونی تاریخ گرمی هم با ۱۷ میلیون مربوط با سال ۲۰۰۰۶ است.
در جوایز گرمی سال جاری، « بیلی ایلیش» خواننده ۱۸ساله توانست با كسب چهار جایزه بهترین هنرمند جدید، بهترین آلبوم سال(وقتی كه همگی به خواب می رویم، كجا می رویم)، بهترین ترانه سال و بهترین ركورد سال، برنده بزرگ این جوایز نام گرفت و نخستین زنی نام گرفت كه در یك سال این جوایز را همزمان دریافت می كند.
با وجود كاهش مخاطبان و میزان رضایت از جوایز گرمی سال جاری، این مراسم هنوز پربیننده ترین مراسم سال است و جوایز گلدن گلوب در تاریخ ۵ ژانویه ۱۸.۳ میلیون مخاطب داشت و باید منتظر ماند و دید جوایز اسكار در تاریخ ۹ فوریه با چه میزان مخاطب تلویزیونی همراه می شود.
1398/11/09
19:59:28
5.0 / 5
2546
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو