محسن توسلی به مهر خبر داد؛

نور عشق در چهلم سردار تماشایی شد

نور عشق در چهلم سردار تماشایی شد

سایت رسمی سیامك یزدانجو: خواننده آثار موسیقایی در رابطه با مضامین انقلابی و حماسی در آستانه چهلمین روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی قطعه نور عشق را در دسترس مخاطبان قرار داد.


دریافت 16 MB
محسن توسلی خواننده آثارموسیقایی در رابطه با مضامین انقلابی و حماسی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تولید قطعه «نور عشق» توضیح داد: طبق برنامه ریزی هایی كه انجام گرفته بود به مناسبت چهلمین روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماهنگی به نام «نور عشق» تولید و آماده انتشار شده است. در این اثر قاسم صرافان ترانه سرا، امیدرهبران تنظیم كننده، حسن فراهانی نوازنده ترومپت، پویان اعتصامی میكس و مستر و سید مهدی جوادی تهیه كننده گروه اجرایی كه در مؤسسه «رایمون» تهیه شده را می سازند.
وی افزود: فكر می كنم این اثر یكی از معدود كارهایی باشد كه به مناسبت چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی پیش روی مخاطبان قرار می گیرد. به هر حال هنرمندان زیادی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی قطعات زیادی را ساخته بودند اما تا آنجا كه بنده می دانم اثری برای چهلمین روز شهادت این سردار بزرگوار انقلاب اثری تولید نشده است. بااینكه من براین باورم صدها كارهم از این دست تولید دربرابر بزرگی حاج قاسم چیزی نیست. او مردی است كه به گردن همه ما حق دارد و اگر تا سالگرد شهادت این سردار بزرگ هم كار تولید شود واقعاً ذره ای از زحمات حاج قاسم برای انقلاب اسلامی ایران جبران نمی گردد.
این خواننده موسیقی در بخش پایانی صحبت های خود اظهار نمود: ما طی این مدت در حد توان توانستیم یك كار برای شهادت حاج قاسم تولید نماییم و یك كار را هم برای چهلمین روز شهادت سردار پیش روی مخاطبان قرار دهیم. امیدوارم خداوند این توفیق را به ما بدهد كه برای سالگرد این بزرگمرد انقلاب اسلامی اثر دیگری را هم تولید نماییم.
محسن توسلی همچون خوانندگان شناخته شده ترانه های انقلابی است كه طی سال های اخیر كارهای زیادی در حوزه تولید آثاری در رابطه با مضامین انقلابی و اجتماعی داشته است. این خواننده علاوه بر اجراهای زنده ای كه در كشورمان داشته در بعضی كشورهای اسلامی نیز مبادرت به برگزاری كنسرت كرده است.


منبع:

1398/11/21
13:06:01
5.0 / 5
2201
تگهای خبر: ترانه , خواننده , ساز , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو