معرفی اجراهای سومین شب از جشنواره موسیقی فجر

معرفی اجراهای سومین شب از جشنواره موسیقی فجر

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو سومین روز از سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر شنبه (۲۶ بهمن ماه) در شش سالن و دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ برگزار می گردد.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا، سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر در سومین شب با اجرای ۱۱ گروه موسیقی در ۶ سالن تهران همراه خواهد بود.
تالار وحدت در سانس های ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ به ترتیب میزبان اجرای گروه های اركستر سمفونیك تهران به رهبری نصیر حیدریان و گروه بین الملل «تریو جز» از ایتالیا به رهبری «لوكا آكینو» خواهد بود.
سانس نخست تالار رودكی كه قرار بود میزبان اجرای پلوان حمیداف باشد، لغو شده و برنامه سانس دوم اجرای گروه كر «كمتیاس» به سرپرستی آربی بابومیان است.
دو گروه آرام جان با همراهی علی صحابی و مهدی محمدی و گروه نواگردان با همراهی پویا محمدی و مهدی اصغرپور در سانس نخست و دنیل آونر به همراه همسرش برای دوئت زهی آونر اتریش در سانس دوم میهمانان فرهنگسرای نیاوران هستند.
سالن سوره امشب سه گروه سور خراسان با همراهی عزیز تنها، محمد قیوم امینی و امین قیومی، گروه ژیار به همراهی ارشك زعفرانی و مجید كلابی و گروه نای و دوئونای به رهبری علیرضا برنجیان را همراهی خواهد نمود.
برج آزادی در سانس ۲۱: ۳۰ میزبان وحید اسداللهی است. میلاد نمایشگاه هم در دو سانس خود محسن ابراهیم زاده را میزبانی می كند.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می گردد و اختتامیه آن یكم اسفند ماه خواهد بود.1398/11/26
20:53:14
5.0 / 5
2208
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳