بر اساس بداهه نوازی های بردیا صدرنوری؛

آلبوم مهروناز در دسترس مخاطبان قرار گرفت

آلبوم مهروناز در دسترس مخاطبان قرار گرفت

سایت رسمی سیامك یزدانجو: آلبوم موسیقی مهر و ناز برمبنای بداهه نوازی پیانو بردیا صدرنوری نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی در چارچوب پنج آهنگ در دسترس مخاطبان قرار گرفت.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش»، آلبوم موسیقی «مهر و ناز» بر مبنای بداهه نوازی پیانو بردیا صدرنوری نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی در چارچوب پنج آهنگ منتشر گردید.
آلبوم «مهر و ناز» بر مبنای بداهه نوازی پیانو بردیا صدرنوری شامل پنج آهنگ با نامهای «مهر»، «ناز»، «بامداد»، «نیمروز» و «شامگاه» است كه توسط مركز نشر و پخش جوان توزیع و از هفدهم اسفند در مراكز فروش محصولات فرهنگی به علاقه مندان عرضه می شود. همینطور دانلود اینترنتی و فروش دیجیتالی اثر از راه سامانه «بیپ تیونز» برای علاقه مندان امكان پذیر است.
بردیا صدرنوری فراگیری پیانو را از ۱۰ سالگی با سبك كلاسیك، نزد استاد فهیم ممتازی شروع كرد. او بعدها به سبك نوازندگی موسیقی ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش های كیومرث پارسای بهره برد. وی از سال ۶۶ تابحال كنسرتهای گوناگونی را به صورت تك نوازی، گروه نوازی و هم نوازی در همكاری با گروه های موسیقی «خنیا» به سرپرستی پری ملكی، اركستر «مهر» به سرپرستی ناصر ایزدی و گروه «سیمرغ» به سرپرستی افشین قرشی اجرا كرده است. او همینطور سرپرستی گروه موسیقی «مهرآور» را هم برعهده دارد.

كتاب «طرح جامع موسیقی كشور» و آلبوم های موسیقی «زندگی جاریست»، «آوای زندگی» و «خاطره ها»، «نیایش»، «عاشقانه در باران» و چندین تك آهنگ همچون آثاری است كه تابحال از بردیا صدرنوری انتشار یافته است. این هنرمند همینطور در آلبوم موسیقی «بهانه ی تو» به آهنگسازی ناصر ایزدی به همنوازی پیانو با آواز مهدی فلاح پرداخته است. ضمن اینكه مدیریت جشنواره و جایزه موسیقی استاد همایون خرّم (نوای خرم) ازجمله فعالیتهای این هنرمند طی سال های اخیر بوده است.


منبع:

1398/12/13
13:18:50
5.0 / 5
1730
تگهای خبر: آلبوم , آموزش , آهنگ , آواز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱