در فرش بنفشه مطرح شد؛

تقلید كمدین خراسانی از محمد نوری

تقلید كمدین خراسانی از محمد نوری

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو محمدرضا فكری استندآپ كمدین درباره قطعه ای كه با تقلید صدای محمد نوری ساخته شده است توضیح داد.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، محمدرضا فكری استندآپ كمدین و مقلد صدا كه میهمان منصور ضابطیان در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران شده بود، درباره كاری كه از استاد نوری مربوط به مبحث كرونا در فضای مجازی با صدای او پخش شده است، اظهار داشت: من كمدین طنز در خراسان هستم و كارهای كاورخوانی انجام می دهم. از بین كارهای خواننده های خوب مثل احسان خواجه امیری یا آقای نوری كه از خواننده های خوب هستند و مردم با كارهایشان خاطره دارند، برخی را تقلید می كنم.
وی با اشاره به بخشی از این قطعه افزود: قطعه مربوط به استاد نوری كه فضای مجازی را پركرد شعرش از رضا اسكندری است.
این كمدین با اشاره به این قطعه كرونایی توضیح داد: ما یكسری از كارهایی كه انجام می دهیم مربوط به بحث تقلید صدا است و در این قطعه هم با صدای استاد محمد نوری قطعه را خواندم. اسكندری هم در زمینه چنین شعرهایی خیلی فعال است. او خودش از من پرسید كه می توانم شعری را كه نوشته است خوانم؟ و بعد خواست با هم تمرین نماییم.
فكری افزود: اسكندری شعر را گفت و ما هم ضبط كردیم و خیلی خوب شد. از صداوسیمای خراسان هم پخش گردید. این شعر در وصف كرونا كه در حال و هوایش هستیم سروده و خوانده شد. مردم این كار را از تلویزیون گرفتند و خودشان در فضای مجازی آنرا پخش كردند و روی چهره استاد كارهایی انجام دادند.
این كمدین در انتها اظهار داشت: تلاش می كنم یك قطعه پیش از ۱۵ فروردین آماده كنم و امیدوارم در وصف خود برنامه «فرش بنفشه» باشد. این قطعه با ملودی یك كار خیلی قدیمی به نام «امشب شب مهتابه» است و تلاش می نماییم این كار را پیش از ۱۵ فروردین به برنامه شما برسانیم.
«فرش بنفشه» به تهیه كنندگی زهرا قائدی و محمد اسماعیل پور با اجرای منصور ضابطیان هر روز ساعت ۱۷ از رادیو ایران پخش می شود.
قطعه ای كه محمدرضا فكری با تقلید از محمد نوری خوانده است با این شكل آغاز می شود: «هر سه ساعت دستاتو بشور/ ماسك تو بزن/ پیش من نیا/ دست به من نزن/ به دلت نگیر/ قهر نكن تو با من»

1399/01/14
21:00:47
5.0 / 5
2035
تگهای خبر: خواننده , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو