از سوی موسسه برگزار كننده؛

آمار مخاطبان كنسرتهای آنلاین فرزاد فرخ اعلام گردید

آمار مخاطبان كنسرتهای آنلاین فرزاد فرخ اعلام گردید

سایت رسمی سیامك یزدانجو: فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ كشورمان طی روزهای نهم، یازدهم و سیزدهم فروردین تازه ترین كنسرتهای آنلاین خودرا برگزار كرد.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از روابط عمومی موسسه «آوازی نو»، فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ كشورمان طی روزهای نهم، یازدهم و سیزدهم فروردین ماه تازه ترین كنسرتهای آنلاین خودرا برای مخاطبان خود برگزار كرد. این در حالیست كه طبق گفته موسسه برگزار كننده، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مخاطب از این كنسرت ها درفضای مجازی دیدن كرده اند.
این كنسرت ها به همت موسسه فرهنگی هنری آوازی نو انجام شد كه روحیه دادن به مردم و كادر درمانی در ایام مبارزه با كرونا از مهم ترین اهداف آن عنوان شده است.
فرزاد فرخ درباره برگزاری این كنسرت ها اظهار داشت: من و گروهم در این روزهایی كه براثر شیوع ویروس كرونا امكان برگزاری كنسرت وجود ندارد، ترجیح دادیم تا در كنار مردم باشیم و با آنچه در توان داریم برای مردمی كه در خانه خودشان را قرنطینه كرده اند، بخوانیم و بنوازیم. این اجراها هدف دیگری هم داشت و آن هم قدردانی از كادر درمانیِ كشورمان است كه جانانه و با از خودگذشتگی مشغول مبارزه با ویروس كرونا هستند.
كنسرت های آنلاینِ فرزاد فرخ هر شب از ساعت ۲۰: ۳۰ و با اجرای هفت یا هشت قطعه اجرا شد. این اجراها بوسیله صفحه های اینستاگرامِ موسسه «آوازی نو»، صفحه شخصی فرزاد فرخ و تعدادی دیگر از شبكه های مجازی به صورت آنلاین پخش گردید.
بر اساس آمار اعلام شده، این اجراها در تمام صفحه های یاد شده هر شب حدود ۹۰۰ هزار بازدیدكننده داشته است. این بازدیدها هم شاملِ بازدیدهای آنلاین و هم شامل بازدیدهای آفلاین است. هر شب و بعد از پخش آنلاینِ هر اجرا، ویدیوی آن شب روی صفحه ها بارگذاری می شد تا مخاطبان بتوانند اجرا را به صورت آفلاین هم ببینند. در مجموع اجراهای فرزاد فرخ طی سه شب، حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مخاطب داشته است.
مجموعه برگزار كننده كنسرت اعلام نموده اعضای گروه و تمام عوامل شامل صدابردار، نورپرداز، تداركات حدود ۲۵ نفر بود. این افراد با رعایت تمام نكات و اصول بهداشتی به محل اجرا می آمدند. همین طور این اجراها در استودیوی خصوصی و بدون حمایت های دولتی یا اُرگانی اجرا شد.


منبع:

1399/01/15
21:33:21
5.0 / 5
2259
تگهای خبر: آواز , پاپ , خواننده , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو