فراخوان طراحی پوستر شهدای سلامت منتشر گردید

فراخوان طراحی پوستر شهدای سلامت منتشر گردید

سایت رسمی سیامك یزدانجو: كمپین خانه خوبان، فراخوان طراحی پوستر شهدای سلامت را منتشر نمود.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، كمپین «خانه خوبان» كه با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با ویروس كرونا به راه افتاده است، فراخوان طراحی پوستر شهدای سلامت را منتشر نمود. متن این فراخوان به شرح زیر است:
«نزدیك به دو ماه اخیر سفیدپوشانی كه وظیفه خطیر صیانت از حوزه سلامت ملت ایران را برعهده داشته و در نبردی جانانه به مصاف كرونا ویروس رفته و در این راستا جان به جان آفرین تسلیم كرده اند، در فضایی كاملاً متفاوت «مظلومانه» به شهادت رسیدند و «غریبانه» به خاك سپرده شدند.
غم فراق پزشكان و پرستاران عزیز كشورمان و محروم شدن جامعه از خدمات حیاتی آنان از یك طرف و خاكسپاری غریبانه و مملو از غم و اندوه فراوان آنان به سان كوهی از آلام، قلب انسان های قدر شناس این سرزمین را به درد و تالمی بی سابقه درآورده است.
امیدواریم در برگزاری نمایشگاه طراحی پوستر «شهدای سلامت» كه به پاس قدرشناسی و پایبندی به اهداف این عزیزان و عشق شأن برگزار می نماییم، یاریگرمان باشید. این فراخوان با حضور و حمایت شما معنا پیدا می كند. لطفاً همراه ما باشید و دوستان خودرا به این نمایشگاه دعوت كنید.»
علاقمندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرامی خانه خوبان مراجعه كنند.


منبع:

1399/01/26
23:22:53
5.0 / 5
1629
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو