طراحی مدال سپاس برای پرستاران بعلاوه عكس

طراحی مدال سپاس برای پرستاران بعلاوه عكس

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو جواد بختیاری ـ هنرمند خوشنویس ـ با خلق یك اثر، از پرستارانی كه در این روزهای كرونایی سخت تلاش می كنند تا حافظ جان مردم باشند، تشكر كرد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، جواد بختیاری که به پویش «مشاهنر» پیوسته است، با طراحی یک مدال سپاس از پرستارانی که در چند ماه اخیر با گذشتن از جانشان در بیمارستان ها مشغول به کار هستند، قدردانی کرد.
جواد بختیاری یکی از خوشنویسان مطرح ایرانی است که علاوه بر این هنر و تحصیل نقاشی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، دارای دکتری تاریخ هنر از کالیفرنیا است. او با وجود تحصیل در رشته نقاشی مجذوب خط نستعلیق شد، پا به این عرصه گذاشت و موفق به کسب درجه استادی در خط نستعلیق شد. نقاشی خط های وی در چند دهه گذشته بسیار مورد توجه بوده اند.
پویش «مشاهنر» از حدود دو ماه پیش با شعار «کماکان در خانه می مانیم» همزمان با افزایش شیوع کرونا در کشور شروع شد و در جریان آن تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف اعلام نمودند برای مردمی که شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در مقابل شیوع کرونا را تحمل می کنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری می پردازند.

اثر جواد بختیاری

1399/02/14
20:36:22
5.0 / 5
1435
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو