رونمایی از لوگوتایپ و انتشار فراخوان عكس و فیلم روایت مؤمنانه

رونمایی از لوگوتایپ و انتشار فراخوان عكس و فیلم روایت مؤمنانه

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو همزمان با رونمایی از لوگوتایپ جشنواره روایت مؤمنانه، فراخوان مسابقه عكس و فیلم این جشنواره هم توسط بنیاد فرهنگی روایت فتح منتشر گردید.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، لوگو تایپ جشنواره «روایت مؤمنانه» که توسط مسعود نجابتی از هنرمندان به نام و متعهد کشور طراحی شده بود روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور سردار آزادی معاون فرهنگی سازمان بسیج، سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح و محمد حبیبی مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس رونمایی گردید. این لوگو تایپ برگرفته از آرم بنیاد فرهنگی روایت فتح است که با روایتی از پویش مردمی کمک مؤمنانه تلفیق و در مدت زمان کوتاهی توسط مسعود نجابتی طراحی و رونمایی گردید. نجابتی پیشتر هم با پیشنهاد رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با حکم سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین بعنوان دبیر ششمین جشنواره هنر مقاومت معرفی شده بود. جشنواره «روایت مؤمنانه» با حمایت بنیاد فرهنگی روایت فتح با مبحث فیلم و عکس مردمی از کمک های مؤمنانه که در روزهای گسترش ویروس منحوس کرونا در سطح کشور صورت گرفته، کار خویش را شروع کرده و تا اواسط خردادماه ادامه خواهد داشت. همینطور فراخوان مسابقه عکس و فیلم «روایت مؤمنانه» شامل ۲ بخش مردمی و اصحاب رسانه با روایتی مردمی از پویش سراسری کمک مومنانه منتشر گردید. متن فراخوان به شرح ذیل است: موضوعات مسابقه:
*رزمایش مومنانه *فعالیت های جهادی همچون خدمات رسانی، خیریه، بهداشتی و درمانی، تولیدی اقلام موردنیاز مدافعان سلامت و مردم و هرگونه فعالیت مومنانه و همدلانه برای عبور از بحران ویروس منحوس کرونا بخش ها:
مردمی
فیلم و عکس تلفن همراه
بخش حرفه ای ویژه اصحاب رسانه
گزارش تصویری
عکاسی مستند
فیلم مستند کوتاه
گزارش خبری قوانین و مقررات:
حضور برای عموم مردم آزاد است و هر فرد می تواند تنها یک مرتبه در هر قالب اثر ارسال نماید. آثار تصویری تنها به صورت مجازی و از راه آدرس سایت مسابقه قابل پذیرش است، بنابراین از ارسال مرسوله به آدرس بنیاد جدا خودداری فرمایید. دبیرخانه مسابقه فیلم و عکس روایت مومنانه در رد، پذیرش و هر نوع انتشار اثر به صورت مجازی و مکتوب با قید نام صاحب اثر آزاد است. «روایت مومنانه» در فضای مجازی هم امتیاز ویژه ای دارد. هرگونه بهره برداری از آثار ارسالی و منتخب از جانب بنیاد فرهنگی روایت فتح بلامانع است. مهلت ارسال آثار تنها تا تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۹ است. شیوه ارسال آثار:
روش اول: تمامی شرکت کنندگان می توانند با رفتن به نشانی سایت مسابقه www.revayatmomenaneh.com آثار خویش را بارگذاری کنند. روش دوم: شناسه مسابقه روایت مومنانه هم به شماره ۰۹۳۹۴۱۳۷۶۲۶ در پیام رسان های سروش، واتس اپ و تلگرام به همراه فرم اطلاعات فردی هم آماده دریافت آثار است. جوایز:
۵۰ جایزه نفیس در بخش مردمی و ۲۰ جایزه نفیس در بخش اصحاب رسانه اهدا می شود. نشانی دبیرخانه:
تهران، میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید سپهبد قرنی، پلاک ۱۶، روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، تلفن: ۸۸۹۱۰۵۷۵

1399/02/20
03:16:31
5.0 / 5
1312
تگهای خبر: جشنواره , ساز , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲