با هدف تقدیر از مدافعان سلامت در شهر خوی صورت گرفت:

هنرمندانی كه آثارشان را به بیمارستان ها اهدا كردند

هنرمندانی كه آثارشان را به بیمارستان ها اهدا كردند

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو كلیه آثار هنری نمایشگاه هنرهای تجسمی كه در ساختمان قدیم شهرداری خوی برگزار می گردد با هدف تقدیر از زحمات كادر درمان این شهرستان به بیمارستان های این شهر اهدا خواهد شد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، آثار عرضه شده در این نمایشگاه شامل ۵۱ اثر در چارچوب هنرهای تجسمی همچون خوشنویسی، طراحی، نقاشی، حجم و عکاسی از حدود ۳۰ نفر از اساتید و هنرمندان شهر خوی است.
همینطور آثار عرضه شده در بخش خوشنویسی شامل ۲۵ اثر در چارچوب رشته های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و نقاشی خط و ۱۳ اثر طراحی و نقاشی است. این آثار آنها را با تعبیر ایثار و از خودگذشتی کادر درمانی به تصویر کشیده شده اند.
ارزش این آثار بیشتر از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است که پس از اتمام نمایشگاه با هدف قدرشناسی از مدافعان سلامت شهر خوی به بیمارستان های شهر تقدیم می شود.
این نمایشگاه الان از بامداد تا عصر در گالری نمایشگاه ساختمان قدیمی شهرداری خوی برای بازدید عموم علاقه مندان برپاست و بعد از آخر به بیمارستان های آیت الله مدنی، آیت الله خویی، امام خمینی (ره) و قمربنی هاشم اهداء خواهد شد.
1399/03/12
22:07:55
5.0 / 5
1461
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو