گفت وگوی عبدالوهاب شهیدی با عود

گفت وگوی عبدالوهاب شهیدی با عود

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو عبدالوهاب شهیدی با روایت خاطراتی از دوران فعالیت هنری خود اظهار داشت: زمانی كه ساز عود را دست می گرفتم و با آن همنوایی می كردم، در واقع گفت وگویی بود كه بین من و عود شكل می گرفت.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، سید محمد طباطبایی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر» به دیدار عبدالوهاب شهیدی ـ نوازنده و خواننده پیشکسوت موسیقی ـ رفت.
شهیدی درباره حال و هوای خود در دوران کرونا اظهار داشت: این بلا که معلوم نیست ساخته دست بشر است یا نه، همه را نگران کرده که البته جای شادمانی دارد که از نظر مبارزه با این ویروس و کنترل آن شرایط در کشور ما بهتر از اروپا و آمریکاست.
همینطور در این دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن اشاره به سوابق هنری عبدالوهاب شهیدی اظهار داشت: تا جایی که اطلاع دارم استاد شهیدی تنها هنرمندی هستند که در گواهینامه درجه یک هنری ایشان دو رشته ذکر شده به این مفهوم که در هر دو رشته عود و آواز درجه یک هستند.
طباطبایی همینطور با عرضه توضیح درباره طرح تاریخ شفاهی هنر که توسط موسسه هنرمندان پیشکسوت و صندوق اعتباری هنر صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری استاد عبدالوهاب شهیدی و خانواده محترمشان یک جلد از مجموعه کتاب خاطرات هنرمندان در طرح تاریخ شفاهی هنر به خاطرات ایشان اختصاص پیدا کند.1399/03/25
14:03:10
5.0 / 5
1187
تگهای خبر: آواز , خواننده , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو