سومین وب یاد كرونا با حضور نادر مشایخی

سومین وب یاد كرونا با حضور نادر مشایخی

سایت رسمی سیامك یزدانجو: سومین وب یاد كرونا، در بخش ثبت خاطرات و تجربیات هنرمندان پیشكسوت و پزشكان فعال در جهاد مقابله با كرونا، دوشنبه، 26 خرداد 1399 ساعت 20، در صفحه اینستاگرام دانشگاه محمود فرشچیان (نقاش) پخش زنده خواهد شد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، این برنامه با حضور نادر مشایخی (آهنگساز و رهبر ارکستر) و مسعود ناصری (مدیرکل امور هنری فرهنگستان هنر) که کارشناس هنری این وب یاد خواهد بود، برگزار می گردد.
دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی محمود فرشچیان از تابستان ۱۳۹۸ طرح مشترکی را با فرهنگستان هنر با عنوان «تاریخ شفاهی هنرهای سنتی ایران» آغاز نموده و در این یک سال توانسته با همکاری فرهنگستان هنر، مجموعه گفت وگوهایی را با پیشکسوتان هنرهای سنتی در حوزه های خوش نویسی، نگارگری و سفالگری و... ضبط و ثبت کند.
سومین وب یاد کرونا رأس ساعت ۲۰ امروز در صفحه اینستاگرام تاریخ شفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد فرشچیان، به آدرس oh.farshchianuniversity به صورت زنده پخش خواهد شد. علاقه مندان می توانند جهت استفاده از این وب یاد به صفحه مجازی مذکور، مراجعه کنند.
در برنامه های آتی نیز از استادان و پزشکان برای حضور در این وب یاد، دعوت خواهد شد.
منبع:

1399/03/28
12:42:40
5.0 / 5
1610
تگهای خبر: آهنگ , ساز , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو