مدیركل موسیقی ارشاد با مهر مطرح كرد؛

حوزه هنری محل زایش استعدادها است

حوزه هنری محل زایش استعدادها است

سایت رسمی سیامك یزدانجو: محمد اله یاری مدیركل دفتر موسیقی وزارت ارشاد با اشاره به انتصاب رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، بر ضرورت جوان گرایی بر محور بیانیه گام دوم انقلاب تاكید كرد.محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اولویت های کاری محمدمهدی دادمان بعنوان رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی همیشه بعنوان یکی از نهادهایی که مولود انقلاب اسلامی ایران است، در زمینه توسعه و بسط ارزش های دینی در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر نقش آفرینی داشته است.
وی اضافه کرد: به اعتقاد من حوزه هنری یکی از مجموعه های قابل اعتماد نظام جمهوری اسلامی ایران است که خیلی از نویسندگان، هنرمندان و اصحاب اندیشه در حوزه های مختلف، آنجا را بعنوان مکان مورد اعتماد خود برگزیده اند و تبدیل به پاتوقی شده است که آثارشان را در آنجا به مردم عرضه کنند.
اله یاری افزود: این مجموعه بطور قطع پس از پیروزی انقلاب محل زایش استعدادهای فرهنگی هنری بوده که توانسته با کشف استعدادها شرایطی را فراهم آورد تا از آن دل آن آثار بسیار ماندگاری در تاریخ فرهنگ و هنر کشورمان ثبت و ضبط شود.
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از کوشش های محسن مؤمنی شریف در دوران مدیریت بر حوزه هنری اظهار داشت: برادر ارجمند جناب آقای محسن مؤمنی از نیروهای خدوم فرهنگی انقلاب اسلامی هستند که در طول حضورش خدمات ارزشمندی را در حوزه هنری انجام داد که من برای این مدیر انقلابی پس از اختتام مدت حضور مدیریتی شان در حوزه آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.
وی با اشاره به انتصاب رئیس جدید «حوزه هنری» نیز اظهار داشت: به جناب محمدمهدی دادمان که اخیرا بعنوان رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شده نیز تبریک می گویم و امیدوارم این مدیر جوان فرهنگی باتوجه به بیانیه گام دوم انقلاب که سال قبل از طرف مقام معظم رهبری تبیین شد برنامه ریزی های ارزشمندی را طراحی کند.
اله یاری اظهار نمود: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری بطور قطع برای همه ما موضوعی راهبردی شمرده می شود که بنده امیدوارم با روحیه جوان گرایانه مدیریت جدید حوزه هنری شاهد حرکت رو به جلوی این نهاد انقلابی برای خلق آثار ماندگار هنری در همه حوزه ها باشیم. امروز نسل دهه هفتادی، نسل دهه هشتادی و حتی دهه نودی ها به شدت نیازمند شناختن مبانی فرهنگی هنری نظام جمهوری اسلامی برمبنای سلیقه ها و نوع نگاه متفاوت خود هستند. معتقدم نهادی چون حوزه هنری با مدیریت جوان و پویا می تواند فراهم کننده این شرایط باشد و این مجموعه را تبدیل به فضایی امن در جهت تولیدات باارزش هنری کند.


منبع:

1399/04/05
20:44:57
5.0 / 5
1310
تگهای خبر: ساز , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو