با همراهی تعدادی از معاونان صورت گرفت؛

وزیر ارشاد از تالار وحدت بازدید

وزیر ارشاد از تالار وحدت بازدید

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه برخی از معاونان و مدیران بنیاد فرهنگی هنری رودكی از بخش ماشینری و امكانان صحنه ای تالار وحدت بازدید نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از بنیاد فرهنگی هنری رودکی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ماشینری و امکانات صحنه تالار وحدت بازدید نمود. در این بازدید سید مجتبی حسینی معاون امور هنری و لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی جعفری نژاد رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی و محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی همراهی می کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان بازسازی های صورت گرفته در سال های اخیر و هم پاره ای نیازهای بخش ماشینری تالار وحدت قرار گرفت.
در این رویداد مدیر فنی و مسؤلان بخش های ماشینری و صحنه تالار وحدت توضیحاتی را درباره خصوصیت های فنی این تالار ارائه کردند.
همچنین گزارشی از تلاشهای صورت گرفته برای نوسازی تالار وحدت و همچون رایزنی صورت گرفته با شرکت اتریشی خدمات دهنده به اپرای دولتی وین ارائه شد.

نوسازی سیستم صدای تالار وحدت و به روز رسانی آن به یکی از پیشرفته ترین تجهیزات موجود در خاورمیانه، ترمیم صندلی های کف و تعویض صندلی های بالکن های تالار با حفظ اصالت قبلی آن همچون اقداماتی بود که در این بازدید به آن اشاره شد.
صالحی در این رویداد جهت نوسازی تالار وحدت همچون سیستم اطفای حریق مجموعه قول مساعد برای همکاری داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همینطور از پهنه فرهنگی رودکی بازدید و بر ظرفیت های این پهنه برای اجرای رویدادهای هنری تاکید نمود.


منبع:

1399/04/17
23:30:15
5.0 / 5
1487
تگهای خبر: ساز , موسیقی , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴