دبیر جشنواره سراسری عكس مدافعان سلامت :

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره سراسری عكس مدافعان سلامت

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره سراسری عكس مدافعان سلامت

سایت رسمی سیامك یزدانجو: دبیر جشنواره سراسری عكس مدافعان سلامت از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا تاریخ 30 تیرماه سال جاری آگاهی داد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، داود یاراحمدی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه اوج گیری مجدد شیوع بیماری منحوس کرونا و همینطور استقبال و درخواست هنرمندان سراسر کشور از این اتفاق فرهنگی، دبیرخانه جشنواره تصمیم بر این گرفت که جهت همراهی و ثبت بیشتر تلاشهای شبانه روزی کادر درمان و پزشکی کشور زمان آخر و آخرین فرصت ارسال اثر به این جشنواره را تا ۳۰ تیرماه ۹۹ تمدید کند.
وی خاطرنشان کرد: از همه هنرمندان و عکاس و دست اندرکاران حوزه درمان و پزشکی انتظار می رود که آثار خویش را تا آخر وقت اعلام شده به دبیرخانه جشنواره عکس مدافعان سلامت ارسال نمایند.
دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت، هدف از برگزاری این جشنواره را انعکاس فعالیتهای شبانه روزی پزشکان و کادر درمانی در این زمان و ماندگار کردن فعالیتهای این قشر زحمت کش در تاریخ، همینطور بازتاب مبارزه این همیاران سلامت در رویارویی با بیماری کرونا در کشور و پاسداشت تلاش ها و مجاهدت های مدافعان سلامت دانست.
یاراحمدی خاطرنشان کرد: در این جشنواره حضور برای علاقمندان در دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی موبایل؛ (مختص اعضای کادر درمانی و پزشکی) در نظر گرفته شده و علاقمندان می توانند در بخش های اعلام شده آثار خویش را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی همینطور با اشاره به داوری بعد از آخر مهلت ارسال آثار به جشنواره خاطرنشان کرد: دکتر کمال الدین شاهرخ، ناصر افراسیابی و علیرضا عطاریانی از اساتید برجسته و مطرح عکاسی کشور داوری آثار رسیده به جشنواره را بر عهده خواهند داشت.
دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت تصریح کرد: در برگزاری این جشنواره استانداری لرستان، دانشگاه علوم پزشکی لرستان و شهرداری خرم آباد مشارکت و همکاری دارند.
یاراحمدی افزود: در برگزاری جشنواره تلاش شده، جلوه هایی از تلاش ها و مجاهدت های کادر درمانی ثبت و در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم به یادگار نهاده شود.
وی تصریح کرد: همه آثار می بایست تا آخر مهلت تمدید ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره به نشانی واتس آپ حوزه هنری لرستان با شماره تلفن ۰۹۱۶۶۹۸۵۱۲۳ ارسال شوند و یا به دبیرخانه جشنواره به نشانی لرستان- خرم آباد- خیابان علوی- میدان امام (ره) - ساحلی دکتر حسابی- نبش آرش ۶ حوزه هنری استان لرستان- کدپستی: ۳۹۷۷۷_ ۶۸۱۴۶ و ایمیل: [email protected] ارسال نمایند.


منبع:

1399/04/20
13:34:24
5.0 / 5
1173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو