برپایی نمایشگاه سه بُعدی عكس

ایران به روایت گردشگر های صرب

ایران به روایت گردشگر های صرب

سایت رسمی سیامك یزدانجو: فراخوان برگزاری نمایشگاه سه بُعدی مجازی با عنوان «ایران از نگاه لنز دوربین تو» از طرف رایزنی فرهنگی ایران در صربستان اعلام گردید.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به مناسبت ۱۹ آگوست (۲۹ مردادماه) روز جهانی عکاسی، رایزنی فرهنگی ایران در بلگراد مبادرت به برگزاری نمایشگاه سه بُعدی مجازی عکس ایران با عنوان «ایران از نگاه لنز دوربین تو» خواهدنمود.
این نمایشگاه مجموعه ای از تصاویر برگزیده ارسالی از گردشگر های صرب است که به کشور ایران سفر کرده و از جاذبه های گردشگری ایران عکاسی کرده اند.
علاقه مندان حضور در این نمایشگاه عکسهایی را که در مسافرت به ایران با دوربین خود انداخته اند به همراه نام عکاس، تاریخ و توضیح عکس به آدرس پست الکترونیک رایزنی فرهنگی کشورمان ارسال کردند تا بعد از انتخاب در نمایشگاه مجازی به معرض نمایش گذاشته شود.
بسیاری بعد از سفر به کشور ایران و ثبت خاطرات خود، تصاویر خودرا در صفحات اجتماعی و یا چاپ در نشریات توریستی و نوشتن سفرنامه از کشور ایران بعنوان یک کشور بزرگ و با فرهنگ غنی، امن و با جاذبه های گردشگری بی نظیر یاد کرده و به دیگران سفارش می کنند که به ایران سفر کنند.
علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند از تاریخ ۲۹ تیرماه به مدت یک ماه به سایت رایزنی فرهنگی ایران در بلگراد به آدرس www.iran.rs مراجعه کنند.
منبع:

1399/05/19
20:29:40
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو