اطلاعیه شماره ۵ بیمارستان جم؛

نشانه های بهبودی در وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

نشانه های بهبودی در وضعیت درمانی محمدرضا شجریان

هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره 5 تازه ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مركز درمانی را تشریح نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۵ که ساعت ۱۳ روز چهارشنبه بیست و نهم مرداد پخش شده، تازه ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح نمود.
در متن این اطلاعیه آمده است:
«در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند امروز فشار خون استاد عزیزمان بدون داروی حمایتی عادیست. تغذیه برای ایشان آغاز و سطح هوشیاری ایشان نسبت به دو روز قبل بهتر است. اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر تیم پزشکی هستند.»
انتشار اطلاعیه شماره ۵ بیمارستان جم در حالی است که بابک حیدری اقدم مدیرعامل این مجموعه درمانی در متنی خطاب به اصحاب رسانه ضمن تاکید بر اینکه رسانه ها و مخاطبان برای اطلاع و آگاهی از تازه ترین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان به اطلاعیه های این مرکز مراجعه کنند، توضیح داده بود: «احتراما باتوجه به بستری مجدد استاد آواز ایران جناب آقای محمدرضا شجریان در بیمارستان جم و همین طور ارائه اخبار گوناگون که خیلی از این موارد بر خلاف واقع و صحت و سقم آن قابل راستی آزمایی نیست.
لذا به اطلاع می رساند تنها مرجع رسمی جهت اطلاع رسانی این مساله با هماهنگی کامل تیم پزشکی و خانواده محترم ایشان صورت می پذیرد، صفحه رسمی بیمارستان جم در فضای مجازی و سامانه اینترنتی این مرکز خواهد بود. پیشاپیش از حسن نظر شما عزیزان که در جهت تسریع در امور درمان استاد عزیزمان نهایت همکاری را با این مجموعه می نمایید تشکر و قدردانی داریم.»

1399/05/31
11:52:35
5.0 / 5
1172
تگهای خبر: آواز , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو