اعلام زمان برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه سازی

اعلام زمان برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه سازی

سایت رسمی سیامك یزدانجو: انجمن مجسمه سازان تهران در صفحه اینستاگرام خود بیانیه جدیدی را درباره برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران منتشر نمود.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، انجمن مجسمه سازان نوشت: 《در پی شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن خیلی از رویدادهای هنری، بعد از وقفه طولانی در جریان برگزاری هشتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران و پس از بررسی ها و بازنگری های انجام شده توسط شورای دبیران (شامل اعضاء هیات مدیره انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران)، همین طور بعد از برگزاری جلسات گوناگون با دست اندرکاران و برگزارکنندگان و هنرمندان، پروسه دوسالانه مسیر خودرا در ادامه فراخوان اعلام شده، از سرگرفت و همانطور که در بیانیه قبلی شورای دبیران اعلام شده بود؛ به سبب عدم امکان برگزاری دوسالانه در باغ کتاب، ضمن بررسی گزینه های جایگزین، سرانجام برگزاری دوسالانه در محل پهنه فرهنگی رودکی جای گرفت.

هشتمین دوره دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران طبق تقویم رویداد، در بازه زمانی ۹۹/۰۸/۲۲ الی ۹۹/۱۰/۲۲ برگزار می شود و فضاهای تعریف شده شامل پیاده گذر استاد شهریار و فضاهای بیرونی تالار وحدت، فضاهای سرپوشیده تالار شامل طبقات و پاگردها است.

برای بازدید از فضاهای مذکور، به سبب رعایت محدودیت های مربوط به فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، زمان بازدید به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.》

منبع:

1399/06/03
13:29:16
5.0 / 5
1176
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو