پیش فروش برای اجرا در كیش؛

طلسم كنسرت در سایه كرونا شكسته می شود؟

طلسم كنسرت در سایه كرونا شكسته می شود؟

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو هوروش بند از گروه های فعال موسیقی پاپ ایران از روز پنجشنبه بیست و چهارم مهرماه سامانه فروش بلیت تازه ترین كنسرت خود در كیش را باز كرده است؛ آیا از این برنامه استقبال خواهد شد؟به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، به نظر می آید بالاخره طلسم برگزاری کنسرتهای موسیقی روزهای کرونایی به تدریج در حال شکسته شده است. آنچنان که از روز پنجشنبه بیست و چهارم مهر ماه یکی از سامانه های دارای مجوز بلیت فروشی کنسرت ها، از برگزاری کنسرت مجموعه «هوروش بند» در جزیره کیش به تاریخ سی ام مهر ماه اطلاع داده است.
بلیت فروش کنسرت این گروه در حالی از روز پنجشنبه بیست و چهارم ماه شروع شده که روز گذشته قیمت بلیت ها ۱۲۰، ۱۴۰، ۱۸۰، ۲۲۰، ۲۳۰، ۳۰۰ و ۳۴۰ هزار تومان اعلام شده بود، اما این میزان قیمت در روز جمعه افزایش یافت و به ۱۴۰، ۱۸۰، ۲۲۰، ۲۳۰، ۲۵۰و ۳۰۰ هزار تومان تغییر پیدا کرد.
طبق پیگیری خبرنگار مهر تا ساعت ۱۶: ۰۵ روز شنبه بیست و ششم مهرماه از سامانه اینترنتی فروش بلیت، برای این کنسرت تا این ساعت بیشتر از ۱۰۰ عدد صندلی قرمز شده و این به معنای بیشتر از ۱۰۰ بلیت پیش خرید شده است.

کنسرت هوروش ساعت ۲۳: ۵۹ روز چهارشنبه سی ام مهر در مجموعه آوای خلیج فارس جزیره کیش برگزار می شود، این در شرایطی است که پس از خرید بلیت ۲ عدد صندلی قبل و پس از جهت حفظ فاصله گذاری اجتماعی غیرفعال می شود. مبحث برگزاری کنسرتهای موسیقی در ایام کرونایی یکی از چالش های مهم ماه های گذشته حوزه موسیقی در حوزه های مدیریتی و کنسرت گذاران بوده است.

1399/07/27
20:52:57
5.0 / 5
1328
تگهای خبر: پاپ , كنسرت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳